Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 4

Sam

Öne çıkan mesajlar

unity100 said:

Laurelin said:
Asiri sag ile solun yani aptallikta birlestiginin ispatlarindan biri iste, biri neden lezbiyen tipli karakter hetero diye aglar, oburu neden oyundaki karakterler cirkin diye

solla lezbiyen heteroseksuel vs vs hezeyaninin bi alakasi yok. sol ekonomik esitlik ve demokrasi ile ilgili. temeli bu. amerikada ve ingilterede bilincli olarak solun saglastirilip ekonomik esitlikle alakali herseyin polemikten dusurulup ekonomiye herhangi bi yandan dokunmayan alakasiz sosyal sorunlarin ana polemik yapilmasinin nedeni de zaten ekonomik esitligin konusulmasini bertaraf etmek. amerikada, ingilterede sol yok zaten 1980lerden beri.

neyse gecelim. boyle seylerin oyunlarin ana temasi olup oyun icinde olmasi gereken realiteyi bu dunyanin realitesine carpitmasi iyi bisey degil bence zaten.

yoksa gerçek islam bu değil diyenler haklı mıydı
pardon çok derail
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten rezalet oyunun animasyonlarıda bioware ve ea ikilisinin nefret edilen iki firma olmasınında baya etkisi var bukadar yaygara kopmasında muhtemelen.teknolojik ilerlemeyi bi yana bıraktım, bioware çağının hep gerisindeydi zaten animasyon konusunda her oyununda.alışmışlıktan olsa gerek beni etmesi gereken kadar rahatsız etmedi.

witcher 3 kalitesi beklemek baştan saçma zaten bioware gibi bi firmadan.öyle bi kapasiteleri yok adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

hakkaten rezalet oyunun animasyonlarıda bioware ve ea ikilisinin nefret edilen iki firma olmasınında baya etkisi var bukadar yaygara kopmasında muhtemelen.teknolojik ilerlemeyi bi yana bıraktım, bioware çağının hep gerisindeydi zaten animasyon konusunda her oyununda.alışmışlıktan olsa gerek beni etmesi gereken kadar rahatsız etmedi.

yav. mass effect 1 oynadim. 2 yi daha basinda biraktim. witcher oynamadim.

ama sirf videolardaki goruntuler hakkaten insanin tuylerini urpertici. bu mass effecttekileri diyorum. korkutucu gozler, acaip surat hareketleri, koordinasyonsuz yuz hareketleri falan zorlasan da gozardi edilecek seviyede degil. hani animasyon kotu olur tamam dersin bu animasyonun kotulugu seviyesinde olan bir sey degil, yetiskin gormus gecirmis bir adami hafifce tirstiracak seviyede bi sey. metroda dolmusta gozu boyle surati boyle hareket eden insan gorsen yanina oturmazsin tirsarsin. bu kadari fazla. bioware, ea gibi sirketlerin BU kadar sacmalamasi beklentilerin disinda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya videoda gayet maksatli cikarilmis diyaloglar var, millet bashlemek icin siraya girdi bioware diye sirf

surekli ayni3-4 problem animasyon donuyor nette, default ryder oda hep o kadar les bir model olamaz hani, salak herifler bari trial temiz ciksaydi

neyse online oynicak varsa durtsun, single oyniycagimi sanmiom bi sure :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...