Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

hadi geçmiş olsun :D şu selçuk lütfen sakatlıktan hiç bi zaman dönmesin. bi torpili var ama çözemedim yıllardır hiçbişy yapmadan takımda. galibiyet güzel ama oyun kötüydü ya ilk yarı özellikle. aykut hoca değerlendirir umarım bu durumu. mehmet kötüydü. stochun girmesi baya iyi oldu. neyse şampiyonluğun yanı sıra tarihe geçen bi galibiyet oldu :D o diilde ts maçında ceza almak için mi o kadar şey attılar çözemedim. ama gs o kadar kolay vermez maçı ts ye diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Bu arada Baros'da tez zamanda gidebilir...Durmadan hakeme küfür, hakemle uğraş vs vs...İyi topçu vs ama bu kadar agresiflik sinirlilik zarar veriyor sadece takıma...
Hakemle oynayan adam istemiyorum arkadaş..

Napsın abi sahada bişey yapamıyor bari hakemle uğraşıp katkı sağlayayım diyor dingo :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk geldiğinde böyle değildi bu adam yalnız...Tamam işler kötü sinirleniyor futbolcular da, Baros'a birşeyler oldu son zamanlarda...Rahatsız oluyorum yani, durmadan küfür, itiraz...Yakışmıyor...
Dediğim gibi daha önce uyarılsın birşey yapılsın...Bu negatif etki takıma da yansıyor, durmadan sinir stres...
Culio'ya bakıyorsun, Yekta'ya kızıyor itiyor, bilmem farkettiniz mi...Ne biçim takım abi bu...Herkes bir sinir küpü, tabi kazanamazsın birşey böyle...Bu kadar olumsuzlukla hiçbir yere varılmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

erucalavera said:

selçuk inan dışında kim var ki emreye alternatif olabilecek ?
o da avrupaya gidicek diyorlar seneye

Emreye yedek olacak derken tıpkısının aynısı demedik. Ne zaman Selçuk Cristian baydı desek bu soru gelir ciddi derecede baydı artık. PAS YAPSIN ABİ. AYAGI TOP TUTSUN 3. LİG OYUNCUSU BİLE OLUR.

rezil rüsva oynamasına rağmen selçuk en azından adam madam indirdi arada yere , christianı maç boyunca göremedim ulan çek topuzu geriye al kanada diayı o sakatsa stochu rahat rahat top çıkaralım ileriye , kanser oldum ilk yarıda niang orta sahaya kadar geliyo top almaya falan çalışıyo top getiricek adam yok.Top oynamadan 3 puan aldık valla ama şampiyonluğu canı gönülden istediğimiz burdan belli yeri geldimi iyi oynar 3-5 tane atarsın yeri geldimide kötü oynadığın maçtan allem eder kallem eder o puanları çıkarırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

en çok sevindiğim şeyde fenerbahçe uzun yıllardır bir türk teknik direktörle lig de büyük başarılar elde ediyor,10 maçtır yenilmiyor mesela,ve aykut kocaman gibi efendi bir insanın bu başarıları daha da arttırarak devam ettirmesini temenni ediyorum şahsım adıma,hayırlı günler efenim rerererororo :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...