Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

şu anki durumu savunduğum yok ve evet fenerbahçe galatasarayı kendi evinde 2-1 yendi. demeye bile gerek yok daha dünkü çocuk diyebleceğimiz bursaspor bile şuan bizden iyi ve güçlü.

Ama gs de dahil birisi daha iyisini yapana kadar en iyi galatasaraydır. gerisi varsayımlarda mastürbasyondur
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonu net yoktu anca okudum topici

Red said:

japonbayrağı.jpg leri hazırlayalım maç sonuna

http://img1.loadtr.com/b-402019-Japonya_Bayra%C4%9F%C4%B1_.gif

senko said:

semih hicbisi yapamicak gorceksiniz

:D

TD)Pentagram said:

Dk 87 de yer golu galatasaray

(tu)

SeaGle said:

ilk yarı gs ikinci yarı fb

oynayın kazanın diyorum, başka bişey demiyorum.

helal

bunuda koyalım

http://magaza.fenerium.com.tr/images/products/00/83/86/8386_buyuk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

şu anki durumu savunduğum yok ve evet fenerbahçe galatasarayı kendi evinde 2-1 yendi. demeye bile gerek yok daha dünkü çocuk diyebleceğimiz bursaspor bile şuan bizden iyi ve güçlü.

Ama gs de dahil birisi daha iyisini yapana kadar en iyi galatasaraydır. gerisi varsayımlarda mastürbasyondur

Sadece Bursa mı iyi.. Eskişehir, İBB, Kayseri, Gaziantep ve hatta Manisaspor. Hepsi bizden iyi top oynuyorlar.
Ayrıca fenerli arkadaşın dediği de doğru, son 10 yıldır Fb istikrarla şampiyonluğa oynuyor ama biz bir şey yapmıyoruz. Memnun değilim takımın on senelik halinden.

Edit: Türkiye'de büyük başarılar kazanıldıktan sonra bir doyuma ulaşılıyor. Galatasaray neden zirveden serbest düşüşe geçti abi :) bak shaktar'a mesela. Gelişiyorlar her sene. Zirvede kalmak oraya çıkmaktan daha zor. Zirvede kalsınlar da demiyorum. En azından o klasmanın değişmez takımlarından biri haline gelseydik..
Sosyal ağlarda paylaş

Son fotoğraf iyiymiş baya. Fenerli olsam büyüğünü duvar kağıdı falan yapardım..

Rakı olayına gelince de, o stadta güvenlik böyle olduğu sürece istediğini sokar insanlar oraya. Eskişehir maçında adamlar kapalı kapılardan birine yüklenip yıktılar telleri, 30-40 kişi girdi ordan stada bilet ve polis kontrolünden geçmeden. Dahası da vardı da gelen polisler deli gibi cop sallayınca çekilmek zorunda kaldılar. Metro'dan gelen yerde polis var sözde ama birikme olmasın diye heralde herkesi aramıyorlar, sözde biletlere de bakıyorlar ama o da yalan..

edit: yine de, nereden büyüğünü bulurum o resmin? var mı bir fikri olan?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu maçta, deplasman tarafında, herhalde sadece ilk 5 dakika nizami giriş yapıldı :) Sonrasında turnikeler kırıldı, turnikeler devrilince elektrikler kesildi. O kadar kişinin içeri bir girişi var... yam yam gibi. Bizi aramakla görevli olan güvenlikler nereye kaçacağını şaşırdı. Ne bilet kontrolü oldu, ne üst baş araması.

Hoş eğer bu olmasaydı sanırım ikinci yarı anca girerdik içeri. 2-3 dakikada bir kişi alıyolardı içeri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...