Jump to content

Creus

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.210
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Creus hakkında

 • Rütbe
  Creus

Son profil ziyaretçileri

449 kez ziyaret edildi
 1. Creus

  Ev değiştirme kararsızlığı

  Kurtuluşta 2. adada falan vardır muhtemelen 2-2.250 civarlarında. Ben sordum şimdi orada yaşayan arkadaşlarıma kendime bakıyormuşum gibi. Ben döncem geri diye heycanla bakar onlar, bir dönüş alırsam özelden dürterim seni 🙂
 2. Creus

  Ev değiştirme kararsızlığı

  Benim eski evimin oralar. Arkadaşlarım vardı o sokakta. Kozmos da pazar akşamüstü sakin skain oturacaksak gittiğimiz bir yerdi hehe 🙂 Çok güzel bir sokak o. Hani zaten kuzeninden biliyormuşsun ama bence git oraya ya. Civardaki evlere de bak derim ama 2K'ya da kurtarabilirsin benzer bir ev sanki zorlayarak. Bu arada harcamalarını bütçesine göre yapıyor insan. -1K çok büyük kayıp değil aslında. Dışarda yediğin yemek yerine evde yaptığın makarnayı yersin. Dışarda 6 bira içecekken evden çıkmadan 3bira içip 3 tane dışarda içersin vs. bir şekilde dengelersin onu. Fakat o bölgeden taşınıp anadolu tarafına geçmiş biri olarak söylemem lazım. Anadolu tarafında yaşamak çok daha keyifli ve huzurlu. He evet, yol yapıyorsun vs. işe gitmek için ki Maslakta bizim ajans yine de tekrar karşıya geçmem sanırm ya. Hani belki işe bisiklet sürebileceğim mesafede bir yer bulurum ütopik bir f/p söz konusudur ancak öyle.
 3. Creus

  PaticikFM v2.2

 4. Creus

  PaticikFM v2.2

  Bi bu beni eğlendiriyor bu aralar.
 5. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Ya iyi ki baktın. Her şeyi indirmiş atmıştım kenara valla. İyi bari güncel modeli o süper
 6. Creus

  Köyde Kışın Konaklama

  Onu demeyi unuttum evet. Oyun için önermiyorlardı. ping konusunda stabil değildi. Yani bi an düzgün alırken bi anda saçmalayabiliyormuş. Öyle diyorlardı sürekli.
 7. Creus

  Köyde Kışın Konaklama

  internet için tek çözümün : https://uzaynet.com.tr Uyduyla alıyor interneti. Benim çalıştğım ajanslardan birinin müşterisiydi öyle öğrendim ben de varlığından. Global bi marka bu arada.
 8. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Genel araştırmama göre powercolor'dan çek demişler driver falan. Ben bu bios update'i de dün gördüm ya en son siteye bakmak geldiği için aklıma. Güncellenmiş gelmesi süper yeni o zamna kart ilk nesillerde galiba 12 geliyor
 9. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  @GERGE Burda ekran kartı için BIOS update çıkmış bak. 12gpbs'den 14'e çıkartıyor hızını. Bi' bak istersen. Senin sistremin aynısı sadece ryzen 3600 halini alacağım da. Kafama takılmıştı bu problem, galiba çıkartmışlar sonunda bu karta da güncelleme. Bir süre önceye kadar çıkmamış bu modeline falan. Link : https://www.powercolor.com/download?type=1492658578&id=1579578421
 10. Creus

  Paticik İK

  İnstagram filtresi yapabilen birilerine ihtiyacımız olabilir bu aralar. Patide yoksa da etrafınızda vardır belki diye bıraktm buraya. Benle iletişime geçebilirseniz süper olur bununla alakalı.
 11. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Beklenmeyen bir gol yiyerek. Bütçemi düşürmek zorunda kaldım 😕 @GERGE hiç uğraşmadan senin sistemi c/p yapayım diyorum. 1080p 144hz 1ms 24'' bir monitör eklerim sanırım. Hepsi toplanınca 8K civarına kurtarmam gerekiyor. Galiba aşağı yukarı zaten buna denk geliyor. Direkt senin linkten alayım. Monitörüde ayrı indirimlerle kovalarım burdan almayıp. Sen işletim sistemi aldın mı burdan? Almadıysan test version geldi mi, öyleyse sadece dijital key alırım daha uygun olur.
 12. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  ekran kartı kargoda kırılır diye onu ayrıca yolluyorlar. Takıp test ediyorlar sonra çıkartıp kutuluyorlar tekrar. Gördüğüm kadarıyla herkes aynı yolu izliyor. Güle güle kullan bu arada 🙂 Edit: https://www.gamegaraj.com/html/Q3-AMD-Radeon-kampanya/ şunu almayı da unutma bu arada
 13. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Aynen abi, sen ilk yazdığında zaten bakmıştım. Aklın yolu birmiş aynı video zaten. Benim alacağım Red Dragon. BU karşılaştırmalar içinde en iyilerden biri olması sevindirdi 🙂 Umarım bahsettiğin stabilize sorunları da çözülmüştür. Sorunsuz bi şekilde kullanırım.
 14. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Süper olur, ben de şimdi canlı desteği darlıyorum. 5700xt koyalım bu sisteme olmaz mı diye 😄
 15. Creus

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  5700 xt - 1440p bi sistem kurayım o zaman ben ama gerçekten bu gerge'nin paylaştığı sitede fiyatlar 2-3k'lara kadar farkediyor toptan bakınca. Orda da 5700xt yok... Neden bu işlerden bıkkınlık geldiğini şimdi hatırladım 😄 Edit: RTX sonra geçerim. yeni kartlar çıksın bi otursun o taraf. Güncel gideceğim artık sürekli upgrade edip zaten. Başlarken bu şekilde gitmek makul geldi bana.
×
×
 • Yeni Oluştur...