Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

suBzer0 said:

Red said:

en büyük çarşı ok

en iyi beşiktaş

En büyük ve en iyi taraftar grubunun çarşı olduğunu dünya bile kabul ederken , sen burda küçük dünyanda anca vikvik laf edersin Beşiktaş taraftarına...

BIDAKKA DUUUUR. butun dunya besiktasin taraftari en iyi mi diyor. dogru mu algiladim?

şöyle desem daha doğru Türkiye'nin en iyi taraftar grubu olduğunu dünya kabul etmişken diyelim.. anlatamamışım cümlemde

no rage
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Azmodai said:

suBzer0 said:

Red said:

en büyük çarşı ok

en iyi beşiktaş

En büyük ve en iyi taraftar grubunun çarşı olduğunu dünya bile kabul ederken , sen burda küçük dünyanda anca vikvik laf edersin Beşiktaş taraftarına...

BIDAKKA DUUUUR. butun dunya besiktasin taraftari en iyi mi diyor. dogru mu algiladim?

şöyle desem daha doğru Türkiye'nin en iyi taraftar grubu olduğunu dünya kabul etmişken diyelim.. anlatamamışım cümlemde

no rage

vay be. cok guzel topladin, dalga gecip ustune gidecektim ama efendice yazmissin bulamadim bisi.

HADI IYISIN, BU GECEYI DE KURTARDIN...

EVRENIM BU ZAFER SENIN SEREFINE GELSIN.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe galatasaray maçından sonucun en büyük taraftar grubunun çarşı olduğunun çıkması.. çok iyi ya. dünya da kabul etmiş. ben dünyadan olmadığım için kabul etmiyorum.

bu arada o "sahada fenerbahçe'den başka bir büyük daha vardı" lafında hata var. o büyük değil, 35'lik rakı. gören bi seferde anlar. galatasaray gibi o da ufak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

selçuk inan dışında kim var ki emreye alternatif olabilecek ?
o da avrupaya gidicek diyorlar seneye

Emreye yedek olacak derken tıpkısının aynısı demedik. Ne zaman Selçuk Cristian baydı desek bu soru gelir ciddi derecede baydı artık. PAS YAPSIN ABİ. AYAGI TOP TUTSUN 3. LİG OYUNCUSU BİLE OLUR.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...