Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

Abi yetişmiyor değil sadece Selçuk kadar iyi top kesemiyorlar. Ama Selçuk'tan iyi pas yapan bir sürü oyuncu vardır. Bizim bilmediğimiz belkide. Ne bileyim Almanyada gurbetçi bir sürü yetişiyor.

Şimdi söylemek istediğim. FB ne yapıyor Emre 2 yönlü 1 de yanına defansif oyuncu koyuyor. Emre Mehmet ortada oynayınca biri biraz daha ofansif biri biraz daha defansif oynuyor. Ama Mehmet normalde sağ açık. Diyelim ki Emre Selçuk oynadık. Emre sakatlanırsa kim girecek yerine Cristian 2 tane defansif oyuncu.

Yani 2 yedekte defansif ortasaha. Bari biri ofansif olsun. Bulunmaz hint kumaşı değil. Kaldı ki bu ikisini yerine kimi getirsen daha iyidir. Orta saha pas yapamıyorsa isterse defansın allahını yapsınlar. İsterse her gelen topu kessinler. İzle bak bir sürü top kestiler eyw ama hepsini GS'lilere geri attılar. İlk yarı hazırlık pası SIFIR. Hani DAHA KÖTÜSÜ ne olabilir ki? Sonuçta yedek oyuncu arıyoruz Emre'nin yerine aramıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

kazım ne kadar karaktersiz bir adammış, bizdeyken yediği saçma sapan sarı kartlar, tavırları falan deli ederdi, bugün attığı gol sonrası taraftara yalakalık yapacam diye yaptığı terbiyesizlik yanına kalmadı işte :)
yenselerdi taraftar öper koklardı kazımın o resmini paylaşırdı manşet yaparlardı, futbol işte keser döner sap döner :)
Sosyal ağlarda paylaş

Berbat bir derbiydi. Fener nasıl bu kadar kötü oynadı hayret ettim. Galatasaray daha iyi oynayan taraftı demek istiyorum ama bir Alex gerçeği var. Hakem faktörü olmaması lig namına pozitif bir gelişme. Arda geri dönüş sinyali verdi. Culio etkisizdi, Pino lazımdı.

Umarım bir gün o şişeleri atanların kafalarına aynısından düşer. Vazgeçtim, dolu kasası düşsün böylece bir daha kimsenin canına kastedemezler.

Maçın anı Baros isyanında sinirden eli ayağına dolanan hakemin cebinden kartı bir türlü çıkaramamasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten şu takımda 2 kişiden nefret ettim
biri Deniz Barış dı kurtulduk, diğeride Selçuk, adam resmen yedek klübesinden kombine almıştı.Oynamaz etmez en kral yerden maç seyrederdi, şimdi oyuna girip saha içinden izliyor maçı o kahrediyor beni, ne pas yapabiliyor ne koşuyor ne de defansif bir halta yarıyor anca topu kaybettimi hayvan gibi faul yapıp sarı kart görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz gitti de Selçuktanda umarım emekli etmeden kurtuluruz. Oda gitsin rahat rahat maç izleyelim. AHA top selçukta bak bak yine rakibe atacak bak geriye pas yapıcak. Bak pası kısa düşecek. Bak adam gördü sarıyı kırmızı görecek yine eletecek bizi. Paranoyak etti adam artık
Sosyal ağlarda paylaş

aykut kocamanın yerinde hagi korkagı olsaydı.muhtemelen semihi 75te falan sokucaktı

adam hemen 2. yarıya niyang semihle girdi

stochuda zamanında soktu

bizim tvden gördüğümüzü hagi göremiyor.stancu çok fazla oynadı.herifi ya oynatma yada solda oynatma.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de adam tam komedi en uzun ileriye pası 1m resmen yerine duvar koysan aynı işlevi görür ayağına gelen topu 2snden fazla tutmuyor tutamıyor hemen benden çıksında geriye veriyim naparlarsa yapsınlar mantığında inşallah seneye görmeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Rıdvan GS için böyle daha iyi oldu dedi. Yoksa yine günü kurtarma yine kendini kandırma. Bu saatten sonra geleceok sezona hazırlık yapmalı. Hagi'yede yazık bırakmalı. Tugay gelecek sezon yeni TD gelene kadar sezonu tamamlamalı. Bence gayet doğru söylüyor.

Mesela gelecek sezon yeni TD geldiğinde bu devre arası alınan yabancıları istemiyorum dese? Yine tonla para çöpe.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

bir de adam tam komedi en uzun ileriye pası 1m resmen yerine duvar koysan aynı işlevi görür ayağına gelen topu 2snden fazla tutmuyor tutamıyor hemen benden çıksında geriye veriyim naparlarsa yapsınlar mantığında inşallah seneye görmeyiz

Bir yorumu vardı bizi sanırım 3-4 defa avrupadan eletmişti pas hatalarıyla. Şuan onu 6'ye falan çıkardıda. O sıra yine herkes bu adam nasıl ortasaha pas yapmayı bilmiyor diyordu. Cevabı Selçuk'un "Pas akışının en çok olduğu bölgedeyim pas hatası yapılma ihtimali yüksek yer". Ulan dingo minikler futbol okulunda bile o bölgede oynayanlara size pas hatası yapmak yasak. Yaptın mı %50 goldur diyorlar. Ufacık topçulara şimdiden kavrasınlar diye.

Ama nedir Selçuk gitse kim gölöcök. YÖDÖK YOK.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...