Jump to content

Ren

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.280
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Ren hakkında

 • Rütbe
  Ren
 1. Ren

  TRT nin calisanlarina verdiği Arapça-Osmanlıca ajanda

  Birileri Erdoğan'a yetiştirsin büyük osmanlı ansiklopedisi yapsınlar. Putin'den neyi eksik lan!
 2. Ren

  Eeeeeeyyyyy Deep Paticik ahalisi

  Geheime Staatspolizei
 3. Ren

  Paticik Efkar mode

  haddim olmayarak şimdiki zamanda olan efkar sebebinin ne yaptığını bilmemek olduğunu düşünüyorum. geçmişte olan bir durumun o şekilde sonlanmaması isteğinizi mı düşünüyorsunuz ve üzülüyorsunuz? yaptığınız yanlışı bulun ve düzeltin. sizin yanlış yapama gibi bir imkânınız yok. karşı taraf yanlış yapıyor ve siz görmüyorsanız yine siz yanlışsınız. peki bu neyi değiştirecek? olan oldu? bundan sonra aynı tür olay başınıza gelmeyecek ve bu şu an için yapabileceğiniz sizi raya dimdik oturtacak en iyi şey. geçmiş için üzülmeniz sadece zaman geçmesini sağlıyor. siz zannediyorsunuz ki üzüldüm, ağladım, rahatladım. hayır sadece ölmediğiniz ve ertelediğiniz aptallığınızı nihayet düşündüğünüz için rahatladınız. sizi iyileştirecek olan şey zaman değil. yaptığınız aptallığı ve yanlışı unutmanız.
 4. Ren

  youtube red

  çok anlamsız. spotify gibi bir olay değil bir kere. evet hiçbir yerde bulamayacağım şarkılar videolar olabiliyor ama sonsuza kadar duracak videolar değil onlar. indie bir şarkıcının yüklenmiş albümünü offline dinleyebilecek miyim mesela? yok. binbir zevkle playlist yapacağım ortasındaki videolar uçacak copyrighttan. oldu canım.
 5. Ren

  Ithal elektronik ürünlere ZAM

  abdurrahman çelebi bile değil garipler ya.
 6. Ren

  Aday sürücülük 1 Ocak'ta başlıyor

  ben ehliyet almadan ölmek istiyorum aslında ama yüzdesi çok düşük
 7. Ren

  Bakaya ifadesi

  "Şubeye gidince okulu dondur askere git ya da bitirebileceksen çabuk bitir cezasını öde dediler." hakim bey dersin. Sallamazsa sesini yükseltirsin. Parası neyse söyleyin verelim dersin. Kefereye bak burasını umumî kenef mi sandın lan diyecektir. Bu durumda diyeceğin tek şey: Hakim bey yabancı dillerden dilimize girmiş hukuk gibi kelimelere sesli ek gelince ünsüz yumuşamasına uğraması gerekiyor fakat bu kuralın yargımızın âdeta içselleştirdiği hukuk kelimesine de uygulanması hepimize yapılmış bir hakaret değil mi? Hemen koşup sana sarılacaktır.
 8. Ren

  rüzgar ve boyun tutulması

  abi sende gençlikte elense çeken akraba eksikliği var.
 9. Ren

  Cinnet tabutu şehir; İstanbul.

  föşık vötondeşlær bizi asimile edir
 10. Ren

  Cinnet tabutu şehir; İstanbul.

  abi nerede yaşayalım orda yaşamayalım burda yaşamayalım nerede yaşayalım ha? biz yaşamayalım mı? yaşamak için tarz giyinip tiki mi olalım? pantolon düşürüp küpe mi takalım? kızlar bizi sevmeniz için illa ibne mi olalım? bi' dakika bu böyle bitmeyecekti.
 11. Ren

  Heppiiii Börtdeeeyyy Laurelin

  taze french presslenmiş gibi mutluluklar zuhur eylesin!!!
 12. Ren

  Dell EMC'yi Satın Aldı

  O kadar konuya uzağım ki hâlâ EMC'yi plak şirketi sanıyorum.
 13. Ren

  Senelik TunnelBear $20

  Ben chrome için tunnelbear extension'ınını kullanıyorum. bunu yazdım milleti teşvik ettim diye güzelim extension'ı bozarlarsa arı kovanına çomak mekanizması kurup beklerim pis ayıları.
 14. Ren

  67 milyar dolar

  o parayı yiyip bundan sonraki bin yıl laptop satmayabilirlerdi. biraz bakındım ama cahilliğimden anlamadım. neden almışlar acep?
 15. Ren

  Knight Sözleri :P

  koyunun olmadığı yerde keçiye abdulrahman çelebi demek deyimi knight online'a uyarlanmış ve beklenen rep'i alamamış değerin yıllar sonra anlaşıldı lupin üzülmeyesin

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...