Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmuş nostaljik cs haritaları

Snake

Öne çıkan mesajlar

militia ile ilgili şunu anlatiim.

7v7 mi ne artık tam hatırlamıom. şişman ile ben ct'yiz, wicket t, geri kalan random adamlar trip'te... tünelden çıktık, ben en öndeyim. baktım sapık t'nin biri çatıdan atladı geliyo üstümüze "wicked geliyo kaçıııın" dedim bütün ct'ler aynen geri tünele ahaha. böle bi efekti vardı adamın. ki yani ben ve şişman falan fena oynamıyoduk da, farklı boyuttaydı adam...
Sosyal ağlarda paylaş

Off nostalji strike oldu bu başlık.
Geçenlerde benim de aklıma gelmişti, siege, oilrig, docks, backalley falan favorilerimdi.

Yalnız iki harita daha var aklıma gelen, bi tanesi de_fang'di sanırım adı. Çok karanlık bi haritaydı. Fazla detay hatırlamıyorum da işte adı fang ayarında bi şey lması lazım.
Öbürü de bi başka arkadaşın dediği harita sanırım. as haritasıydı (sanırım), gökdelenlerin tepesinde geçiyodu, bi çatıdan karşıdaki binanın açık penceresine geçiliyodu, binanın içinde kapışıyoduk falan.

Edit: En sevdiğim harita da tundra'dır bu arada. Sonra cıbıl gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

axediceın vip olduğu as_tundra oynıyan kimse o haritayı sevemez

favorim eski cs_estate ve cs_siege. özellikle siegede o siegei kirmak için içeri yağan flash ve smoke eşliğinde zıplaya zıplaya dalıp 2.2 ile şakkıdı şukkıdı birkaç kişi alıp ölmenin zevkini hiçbişey veremedi şu oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bu haritalar cd sourcede var mı yahu varsa alıcam oynucam resmen nostajliye bağladım şuan özellikle
prodigy
italy
milita
mansion

efsaneydi bunlar yağu net kafede ne oynardık breh breh.
mansion dışında hepsi var sanırım, ama italy dışındakiler oynanmıyor.

şöyle söyleyebiliriz türk serverlarındaki durumu;
dust2 %95
italy %1
inferno %1
nuke %1
train %1
diğer %1

ben de arada bu durumdan sıkılıp fransızlarla oynamaya gidiyorum. LE FU- diyorum mikrofondan, dağılıyo adamlar ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...