Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmuş nostaljik cs haritaları

Snake

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Snake said:

"pek oynanmayan"dan kasıt şu anda oynanmayan anlamında. şu anda cs sourceta 3 tane düzgün harita var oynanan. onlar da dust2, aztec, assault.
italy var oynanan deli gibi.
ayrıca siege de sürekli oynanıyor.

sourceta siege yok. italy de çok az var çoğu zaman yüksek pingli yerler. source varken 1.6 ile muhattap olmam maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ama az oynanıyo onlar. bi keresinde bi tane custom siege haritalı server bulmuştum ama ping 300lerde falandı. "kesin atar serverdan ama bi deniyim" diyip girdim, atmadı da. haritayı da güzel yapmışlar. keşke hep olsa da girsem o haritalı servera. yerli serverların pingleri güzel ama asla girmem çünkü chat ekranını gördükçe deliye dönüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

ya konudan sapıoruz da condition zero mu oluodu 1.6?
steam'den kurcam sanırım hangisini kurcağmı bilemedim

naptın, condition zero bambaşka bir oyun.

1.6 denilen şey, cs: beta devrinin bitip 1.0'lı sayılara geçmesinden sonra çıkan son patch versiyonu.
cs: cz ise (condition zero), online oynanan counter-strike'ın singleplayer görev denemesi, kendi multiplayer bölümleri de var ama normal cs kadar iyi değil.

şu açıdan da bakmak lazım, insanlar cz'yi duymamış bile, o kadar başarısız bir oyun olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir harita daha vardı, nasıl anlatırım bilemiyorum. Beta 4 veya 5'te mevcuttu ve hemen kaldırıldı. Böyle gizli bir üs gibi bir yer, metal kapı var, o açılıp kapanıyor istenirse, içerde rehineler var falan, o metal kapının dışında meydanımsı bir yer var, gece, orda oluyor çatışma. Teröristlerde içerde pusuyor bazen.

Arka yol var tabi içeriye. Ama hatırlamıyorum ismi nedir falan. Oda değişik gelirdi bana, kaybolurdum falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

"pek oynanmayan"dan kasıt şu anda oynanmayan anlamında. şu anda cs sourceta 3 tane düzgün harita var oynanan. onlar da dust2, aztec, assault.

aztec HİÇ görmedim daha bi aydır falan oynuyorum. office italy falan oynanıyor yine baya. çok az assault. arada bir de gungame e girip stres atıp çıkıyorum dsfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...