Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Lan film güzel olacak. Herkes gidecek. Hayatında bir kere bile warcraft oynamış yada kıyısından dönmüş yada arkadaşlarından duymuş yada kitaplarını okumuş herkes. Sonra çıkınca fanboylar çoh güzel dicek, haterlar laf edecek. 1 hafta sonra "Warcraft gişenin annesi ile ilişkiye girdi" haberleri başlayacak. Haterların yarısı "dur lan ben mi adam gibi izlemedim" diye düşünmeye başlayacak. Bu şekilde düşünenlerin yarısı filme bi daha gidecek. Fanboylar zaten tekrar gidecek. Sonra legion alacaz oynıcaz. Sonra ikincisini beklicez. Hep böyle oldu bu olay.

(LoftR killer ney? Sinemayı domine mi ediyor da bir killera ihtiyaç var?)
Sosyal ağlarda paylaş

Gişede ne kadar başarılı olur bilemiyorum ama insanların büyük kısmı memnun kalmayacak. Çümkü şu fragmanlarda gördüğümüz, gerçek aktörlerle CGI karakterlerin ve arka planların uyumsuz birlikteliği dalga geçilecek düzeyde.

Fakat elbette "Oooooovvv Stormwind!", "Uuuuuvvv Medivh!" şeklinde seyredip filme bayılanlar olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu hakkinda cok bilgili biri degilim ama ilk Deadpool trailer'lari kotuydu baya, gayet dandik 3D gibiydi deadpool karakterinin kendi ama esas filmde duzgundu. Haliyle trailer'da oldugundan cok daha duzgun bir dunya gormeniz gayet olasi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

sinemada nasıl görüyorsam evde de aynı görüyorum. evimdeki sistem sinemadaki sistemden daha iyi, ben o iğrenç detayları görebiliyorum o yüzden çok kötü gözüküyor diyorsan haklısın o zaman. hep pastel pastel, yeşil yeşil orclar var. neden gerçek insanlar oynamamış ki orcları. nalet olsun...

Halbuki Gul'dan ne kadar da güzeldi eskiden. Ah ah...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...