Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Şimdi bitti, beğendim ben. Bayağı kötü kesin beklentisiyle izledim diye de öyle olmuş olabilir.

Lore'un içine etmişler ama düşününce sinematikleştirmek için iyi hamleler gibi geldi. Bir tek Garona olayını yediremedim bir türlü hiçbir şeye, yani aşk yaşamalasını vs. anlarım da en son kısımda kabul edilmesi ve lafının dinlenmesi, Kral suikastini bu şekilde yedirmeleri vs. saçma geldi. Sargeras ayağını hikayeye katmamaları daha akıllıca, öze gayet iyi oturtulmuş ama işte bu haliyle de saçma bayağı, daha sükseli olurdu orada orjinale sadık kalınsa.

Khadgar'ın bu şekilde betimlenmesi de hoşuma gitti niyeyse, orjinali çok daha oturaklı olmasına rağmen bunu da iyi yedirmişler. Gerisi dediğim gibi hoştu.

WOD'daki karakterlerde güzel tasvir edilmiş, zaten patch'in yapılmasının sebebi filme model çıkartmakmış resmen izleyince anlıyorsun sdafasdfdsa

Jesus Thrall lol bir de, izledikçe aklıma Laurelin geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

Tek yanlış filmin konusunda Warcraft evreninde yanlış zamani işlemeleri oldu bence. Daha popüler tarih aralığı işlense idi çok daha fazla ses getirirdi. WC3 den başlayıp, lotr- hobbit tarzı geriye sarsalardi çok daha başarılı olurdu. Hem wc evrenini bilmeyen insanları çekerdi, hem de bizim gibi hikayeyi bilen insanlar begenmemezlik etmezdi. Hype lazımdı fanlara ama tarih aralığı yanlıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...