Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

cgi'daki ve renklerdeki bazı olmamışlık durumları beni en çok üzen şey oldu. yani ne animasyon ne değil arası bir havası olmuş. hele kurt ve griffinin olduğu sahneleri notepad++ ile çizmişler ki izlerken gözüm yandı. onun dışında yakın çekimlerde de çok iyi işçilikler var, sanki birini baş cgi'cı yaparken diğerini jr'a vermişler gibi gdfh.

8/10'luk bir şey çıksın razıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

akan videoda cidden sizi rahatsız eden görüntüler var mı ?

yoksa tek tek sahneleri durdurup inceliyormusunuz neresi olmus neresi olmamıs diye ?

izlerken 0:23'deki sahne durdurmadan beni rahatsız etti şahsen. nasıl detaysız bir şeyse artık ne olduğunu bile anlamadım.

http://www.blogcdn.com/wow.joystiq.com/media/2012/04/ah-warcraft-4-13-12.jpg

bu daha net
Sosyal ağlarda paylaş

Film net ilk savaş döneminde geçiyor.

Hatta tam olarak rise of the horde kitabının 2. Yarısı ve last guardian kitabının mixlenmesi şeklinde olacak gibi trailerden anladığım

Frostwolf klanı da demın blood içmeyi red ettiği için değil, insanlarla görüştüğü için hain ilan edilip sürgün ve yok edilecek sanırım.

Yer yer bazı cgilar çok göze batıyor evet ama kötü değildi düşündüğümden bi tık daha iyi çıktı hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

cgi cgi cok battı denilmesinin sebebi, blizin artstylını yedirmeye calısmıslar ondan. kendi içinde tutarlı görünüyor gibi
cg olmayan 1 tane hatun ork var siyah saçlı olan, asıl o sırıtmış ne alaka ? filmde hiç kan fln olmıycak orası belli

Garona o. Yarı Orc Yarı Dranei olduğu için öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...