Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Bir yakın zaman filmi var trailerini izlemiştim ben izlerim bunu diye. Mutant insanları kapattıkları bir akıl hastahanesi gibi bir yerde olan bir mutant falan vardı. Şizofren gibi bir şeydi bu mutant. Hatta trailerde başlangıçta soruşturma yada terapi gibi bir şey geçiriyordu ana karakter. Hatta ufak tefek komedi unsurları olduğuyla ilgili ipuçlarıda vardı trailerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ya bir Türk filmi vardı, tahminen 2000-2010 arasında çıkmıştı. çocukların başına bir şey geliyor, dava felan sanırım. bunların babaları eski arkadaş. eski solculardan. babalardan biri solculuğu bırakmış, iş hayatına atılmış feci zengin olmuş. diğer baba bu arkadaşını ikna edip çocuklara yardım etmesi için uğraşıyor felan.
bulana çokoprens.

şuymuş:

https://www.youtube.com/watch?v=sPqDJeKm0-o
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Bir yakın zaman filmi var trailerini izlemiştim ben izlerim bunu diye. Mutant insanları kapattıkları bir akıl hastahanesi gibi bir yerde olan bir mutant falan vardı. Şizofren gibi bir şeydi bu mutant. Hatta trailerde başlangıçta soruşturma yada terapi gibi bir şey geçiriyordu ana karakter. Hatta ufak tefek komedi unsurları olduğuyla ilgili ipuçlarıda vardı trailerde.

New Mutants'mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

yotube da bi video türü vardı. insanlar arabalarına kamera koyup gittikleri yolu çekiyolar sadece. hatta burda birinin de kanalı vardı öyle. ne diye aratıyoduk?

Çok iyi ya canınız sıkıldımı driving yanına bi şehir yada bişeyler yazıp izleyin

http://youtube.com/watch?v=c1HvztTwAuU
Sosyal ağlarda paylaş

Epey eski bir korku filmi. Hatırladıklarım, bir eve giriliyor (büyük bir yer) genelde teknolojik şeyler evi koruyor,uçan gülleler var ve bir sahnede birisinin vücuduna giriyor ve ağzından çıkarken takılıp kalıyor. Bu filmin ismini hatırlayana benden bir dürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Epey eski bir korku filmi. Hatırladıklarım, bir eve giriliyor (büyük bir yer) genelde teknolojik şeyler evi koruyor,uçan gülleler var ve bir sahnede birisinin vücuduna giriyor ve ağzından çıkarken takılıp kalıyor. Bu filmin ismini hatırlayana benden bir dürüm.

freddy kruger tv show olmasi lazim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dizi vardi. Dünyaya uzaylilar geliyodu ama kendilerini basta göstermiyolardi. Daha dogrusu bir Uzayli. Insanlarin dis görünüsünü kolay kabullenemeyecegini bildiginden bi müddet bekliyodu. Kirmizi renkli seytanimsi bi yaratik. Hatirlayan var mi?
Uzayli kendi gezegenine dönerken yaninda bi insan gidiyodu. Falan filan parca parca sahneler aklimda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...