Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Sonunda insani sasirtan filmlere tavsiye istiyorum.

Yillar once baktigim bi filmde (adi sanirim banka soygunu ) 2 erkek 1 kadin ekip olarak hirsizlik yapiyorlar. Bunlarin olayini cozen bi baskasi cikiyor ve tehditle kendine calistiriyor. 2 erkekten birisi bu adamla yakinlasip ekibi satiyor. Ekibini satan adama kiziyorsun ve filmin sonunda anliyorsun ki her sey numara ve bu adami oyunla hapse attiriyorlar. Tabi kizdigimiz elemana bu sefer hayranlik besliyoruz saskinlik icinde
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Show TV'nin Show TV olduğu dönem geceleri çıkan B aksiyon filmlerinden birinin ismini arıyorum.

Eski boks şampiyonu zenci bir abi, liderliğini bir kadının yaptığı gizli bir dövüş tarikatına girmeyi reddettiği için öldürülüyordu. Sonra boksörün arkadaşı intikam almak için klana katılıyordu. Zaten devamını izleyememiştim. Bilen çıkar mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

karatan said:

Mark Dakaskos ve Maykıl Dudikof filmi gibi.

Daha bilinmeyen bir elemandı baş roldeki. Örgüte girmek için klandaki dövüşçülerden dayak yiyip ayakta kalmak gerekiyordu bu da aralarına dalıp hepsini dövüyordu. Kadın da etkilenip alıyordu bunu örgüte. Bir de iri yarı Amerikan güreşçisi bir yancısı vardı kadının. Eski boksörü o öldürüp kemerini alıyordu hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ablasi kiz kardesinj arastirma hastanesine getirir. O hastanede kizcagizi arastiriyolar, psikolojik testlere sokuyorlar. Odanin icerisinde anormal boyutta olaylae basliyo. Kadin arastirma sirasinda kurbaganin kalbini durduruyo, uzaktaki insanlarin nefesini kestiriyor. En son bu olaylardan sonra hastane kapatiliyo vs. 2. Dunya savasi siralarinda mi ne geciyor.

Adi ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Simdi gencler bir dizi izledim
Suana kadar uc sezon yayinlanmis galiba
Konus soyle ki

Bir ingiliz erkegi var bu eski sevgilisinin dugunune gidiyor sonra oradan atiliyo derken bi kizla tanisiyor seks meks falan derken ilk bolum boyle

Sonra bunlar sevgilimi oluyo ya da sevisen yakin arkadas mi ne olsugu belirsiz sekilde hikayelerini anlatiyor bu dizinin adi nedir
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
ana karakter psikoloji öğrencisi genç bir kız, sanırım tez yazarken bir işkence videosu buluyor. işkence yapan çocuk zengin, ailesinin dağ evinde? bu işleri yapıyor sanırım.

kızın rtv öğrencisi arkadaşı var ama creepy bi eleman, kızın evine girip uyurken videosunu çekiyor. bununla bi binada sıkışıp kalıyorlar bi ara.

bok gibi de filmdi ya neydi hatırlayamadım bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

burda biyerde bi video görmüştüm, fbi toplantısı gibi bişey oluyodu, o ara çatışma çıkıyodu, sunumu yapan fake ölüyodu falan. sonra elemanlara soru soruyodu galiba odaya dalanlarla ilgili. neydi o film o sahne, hatırlayan varmı, izleyesim var o filmi bulamadım bi.

bu da cevaplanmamış arkada kalmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...