Jump to content

xwhiplashx

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.665
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

xwhiplashx hakkında

 • Rütbe
  xwhiplashx

Son profil ziyaretçileri

234 kez ziyaret edildi
 1. xwhiplashx

  Mağaza içi wifi paylaşımı

  Evet bu. Fiyatı muhtemelen uçuktur. Ben yine bi arayıp öğreneyim, başka tavsiyeler varsa olur amme
 2. Özellikle müşteriler geldiğinde wireless'ten yararlanmaları için Instagram, e mail gibi yöntemlerle zaman ayarlı internet paylaşımını almalarını istiyorum. Hem CRM hem de güvenilir olmasını istiyorum. Ücretsiz ve ya düşük fiyatlı hangi sistem/programlar var? Türk Telekom kullanıyoruz acaba Türk Telekom 'da böyle bir hizmet var mıdır?
 3. xwhiplashx

  Güvenilir bulduğunuz bulut sistemi?

  dfdsffdsfds
 4. xwhiplashx

  Güvenilir bulduğunuz bulut sistemi?

  Mevzu fotoğraf vs. değil aslinda burada.
 5. xwhiplashx

  Güvenilir bulduğunuz bulut sistemi?

  Ahah ya özellikle şu google vs Türkiye mevzularından dolayı hem foto-video ayrıca bi ton iş belgelerini Google Drive da tutuyorum bi bisey olur diye düşünüyorum hep 🙂
 6. Aslında kullanışlı olan ve güvenli bulduğunuz diye ikiye ayırmak gerekiyor. Genel anlamda özellikle Google Drive kullanılsada sanki Dropbox ve One Drive'a göre güven vermiyor mu bilemiyorum. Internette çok araştırsamda ve genel anlamda Google Drive kullanıyorum ama patiler ne kullanıyor merak ettim. Açıkçası değiştirmek istiyorum artık.
 7. xwhiplashx

  Kuşe kağıdına baskı için yazıcı

  canon g3411 i aldım. bu da burada not olarak dursun bye
 8. xwhiplashx

  PaticikFM v2.2

 9. xwhiplashx

  Kuşe kağıdına baskı için yazıcı

  temiz
 10. xwhiplashx

  Kuşe kağıdına baskı için yazıcı

  neyse buldum ben. gün gelir birine lazım olur diye ekleyeyim şuraya. evde düşük maliyetli böyle şeyler yapmak istiyorum diyenler için Canon Pixma G3411 ve yanında kuşe kağıt olarak 100'lük adedi 20-25 tl olan Ultra StarFilm A4 Kuşe Kağıt 120 Gram tavsiye ederim. bye.
 11. Ev ortamında iş yeri için 50-100 adet arası çoğu zaman baskı almam gerekiyor. normal A4 kağıt tipine değil, tanıtım amaçlı olacağı için kuşe kağıt(mat) kullanmak durumundayım. yazıcı olarak EPSON ve ya CANON tavsiye ediliyor fakat model olarak işin içinden çıkamadım. yeni teknolojilerde genelde çok fazla sarf malzemesi ihtiyaç duymayan modeller var gibi. hangilerini tavsiye edersiniz ?
 12. xwhiplashx

  Soundbar ?

  benim şöyle bir sorum var. tv ve bilgisayar aynı yönde ve yakın. soundbar alayım diyorum en azından kablo sıkıntısı olmasın diye. hem pc de hem de tv de kullanmak istiyorum. her iki makinede de stereo giriş var hatta tv de optic girişte var. üst seviye soundbar bu bahsettiğim seçeneklerde hangi marka modeli tavsiye ederisniz ?
 13. xwhiplashx

  PaticikFM v2.2

  vay vay vay diyorum...
 14. xwhiplashx

  Android TV

  Baska konu acmim simdi alinti yapip cevaplarsanız teraziye tik. Ben de philips pus modeli tv var. Tv yayını izledigim yok youtube, netflix, blutv + ps4 takiliyorum paso. Kablosuz kulaklık tavsiyesi almak isterim. Ozellikle yatarken rahat ettirecek. Max 200-250₺ bütçe.
 15. xwhiplashx

  kırılmaz büyük boy kumbara

  uğraşamam alcam geçcem
×
×
 • Yeni Oluştur...