Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robot Süpürgeler

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Şunu almayı planlıyorum 
https://www.amazon.de/-/tr/dp/B07QLP5V1Y/ref=sr_1_8?crid=1XN7QX3CZQCG7&keywords=wyze+robot+vacuum&qid=1645969764&rnid=1703609031&s=kitchen&smid=A2PGPJL0BBLHLX&sprefix=Wyze+Robot+Vacuum%2Caps%2C112&sr=1-8

Şu an indirimli hali + Tr'ye shipping ile 3300 e geliyor. TR fiyatı 4600 
Amazon bu konularda hassas gümrüğe takılmaz di mi? 

mehh beklediğim gibi olmadı ithalat ücreti depozitosu diye bir şey çıkıyor 1000 tl de o ekleniyor 400 lira daha ucuza geliyor da değmez.
Bu depozito geri alınabiliyor mu? 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bu süpürgelerden bizzat görmedim ya da kullanmadım, kullanan tanıdığım yok. ben yeri süpürürken makineyi tarlada saban çeker gibi bastırarak ve çekerek anca alabiliyorum saçları ve toz topaklarını. bu makine sanırım sadece yüzeysel toz alıyor olmalı. çünkü internette çok farklı anlatılıyor. "sehpaları kenara çekip altını alıyor" raddesinde kullanıcı yorumları.

Sosyal ağlarda paylaş

Altında dönen bi fırça var, fırçanın hemen önünde vakum. Haliyle fırçanın havalandırdığı saç tüy kıl toz ırt zırt herşeyi çekiyor. Ve evet senden benden iyi süpürüyor. Her evde olması lazım, hatta evin süpürülerebilir m2si azsa ona göre mobilyaların bile yeri değiştirilebilir o derece yararlı cihaz.

Evinde kedi köpek olup bundan olmayan bi insan hayal edemiyorum. Akıllı telefondan sonra en iyi modern dünya icadı.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.02.2022 at 23:12, sylvanas dedi ki:

bu süpürgelerden bizzat görmedim ya da kullanmadım, kullanan tanıdığım yok. ben yeri süpürürken makineyi tarlada saban çeker gibi bastırarak ve çekerek anca alabiliyorum saçları ve toz topaklarını. bu makine sanırım sadece yüzeysel toz alıyor olmalı. çünkü internette çok farklı anlatılıyor. "sehpaları kenara çekip altını alıyor" raddesinde kullanıcı yorumları.

ince nokta aslında şu: her gün süpürüyor. belli bir saati ayarlıyorsunuz o saatte gidiyor tüm evi süpürüp yerine oturuyor, tertemiz tozsuz bir eve sahip oluyorsunuz. ve hayır saç filan bırakmıyor hiç. 

özellikle pc masası altında her türlü toz tüy birikir çok hızlı pc'den dolayı olsun oturmaktan olsun. tertemiz yapıyor her gün, muhteşem bir alet bu konuda. çamaşır, bulaşık makinesinden sonra hayat kalitesini arttıran en iyi ürün bu bence.

Sosyal ağlarda paylaş

roomba i3 aldim mukemmel bir alet, bugune kadar yasamamisiz

ozellikle turkiyedeki gibi buyuk genis evlerde daha yardimci olacaktir herhalde 

bence harita hatirlamayanlar daha iyi buarada evinizde hatirlanacak yere gerek yoksa

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kablosuz süpürge koltuk falan süpürmek için iyi. Ama robot süpürgeyle kıyas kabul edecek bişey değil. İşe gidiyorsun geldiğinde evi 2 kere süpürtmüş oluyorsun, toz moz azalıyor baya. Alternatifi olan bişey değil.

Çok paran yoksa xiaomi falan ekonomik modeller de iyi iş yapıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, Oce4n dedi ki:

ince nokta aslında şu: her gün süpürüyor. belli bir saati ayarlıyorsunuz o saatte gidiyor tüm evi süpürüp yerine oturuyor, tertemiz tozsuz bir eve sahip oluyorsunuz. ve hayır saç filan bırakmıyor hiç. 

özellikle pc masası altında her türlü toz tüy birikir çok hızlı pc'den dolayı olsun oturmaktan olsun. tertemiz yapıyor her gün, muhteşem bir alet bu konuda. çamaşır, bulaşık makinesinden sonra hayat kalitesini arttıran en iyi ürün bu bence.

İyice baktim izledim ve onayladim. Almak istiyorum da icat cikarmama munakasasi yasiyoruz iki gundur ? Mama ve bebek bezi yuzunden iflasin esigindeyiz.

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, axedice dedi ki:

Altında dönen bi fırça var, fırçanın hemen önünde vakum. Haliyle fırçanın havalandırdığı saç tüy kıl toz ırt zırt herşeyi çekiyor. Ve evet senden benden iyi süpürüyor. Her evde olması lazım, hatta evin süpürülerebilir m2si azsa ona göre mobilyaların bile yeri değiştirilebilir o derece yararlı cihaz.

Evinde kedi köpek olup bundan olmayan bi insan hayal edemiyorum. Akıllı telefondan sonra en iyi modern dünya icadı.

öyle bir yazmışsın ki sanki robottan önce hep hanım değil de sen süpürüyormuşsun gibi.. lan yoksa???

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

xiaomi'nin ekonomik olanını aldım  1 hafta sonra iade ettim. Evin planı çok basit değilse almayın. Sarhoş gibi devamlı yolunu kaybediyor.  

bende bundan var ve aşırı memnunum. mi vacuum mop 1c mi neydi adı. evdeki eşyaların durumu önemli tabi. en ucuz versiyonunda bile kafasını sağa sola çarpa çarpa tüm evin haritasını çıkartabildi, bazı odalarda ince kilim olduğu için takılıp öldüğü için odalara girme dedim mesela. mutfaktan balkon kapısında eşik var, oradan düşüyordu oraya da çıkma dedim gayet uslu uslu çalışıyor

Spoiler

thumbnail-Screenshot-2022-03-01-13-53-26 

Sosyal ağlarda paylaş

abi yok ama 1-2 ayda bir kusuyor illa, onun dışında bir kere ishal olup fayansa bırakmıştı ya kuma yetişemedi ya yapmak istemedi,
sıvı / leke falan algılayıp etrafından dolaşan modeller de henüz çok akıllı değil veya trde yok.

herhangi bir model içime sinmedi henüz ama 7-8k₺'ye kadar tavsiyelere açığım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.03.2022 at 14:01, Oce4n dedi ki:

bende bundan var ve aşırı memnunum. mi vacuum mop 1c mi neydi adı. evdeki eşyaların durumu önemli tabi. en ucuz versiyonunda bile kafasını sağa sola çarpa çarpa tüm evin haritasını çıkartabildi, bazı odalarda ince kilim olduğu için takılıp öldüğü için odalara girme dedim mesela. mutfaktan balkon kapısında eşik var, oradan düşüyordu oraya da çıkma dedim gayet uslu uslu çalışıyor

İçeriği gizle

thumbnail-Screenshot-2022-03-01-13-53-26 

Bende ki modelin adı essentialsdı. Kafada lidar olmayan. Harita çıkarıyor da girdiği odadan çıkamıyor. Salonda gezinirken app'i açıp bakıyorum kendini arka odada zannediyor.  Devamlı fırçam takıldı, tekerim patladı diye bildirim veriyor vs vs.. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...