Jump to content

Soimyr

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.224
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Soimyr hakkında

 • Rütbe
  Soimyr

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Soimyr

  PC Gaming #2

  kain'in yazar kadrosunun bir kısmı + elder god'ı seslendiren inanılmaz ses sanatçısının vefatı düşünülürse legacy of kain gelmesede olur.
 2. Soimyr

  Kuryelere bahşiş veriyor musunuz?

  fresia'ya sorarsak yurt dışından yabancı gelin getirmek öte yandan risksiz tabi
 3. Soimyr

  Starfield

  Morrowind'i Oblivion'a, Oblivion'u Skyrim'e dumb-downlayabilmiş birinden "older hardcore RPG" channellamasını beklemek bir tık optimizm olabilir.
 4. Soimyr

  Kuryelere bahşiş veriyor musunuz?

  Verilen hizmetten memnunsam veririm (garson ile ilgili, güleryüzlü müydü; kurye ise nazik miydi vb.), değilsem vermem. Verdiğimde de %15 veririm fix. Öte yandan bahşiş diye bir beklenti halinde falan elini uzatıyorsa o an 0 a iner. Fistan'da çok haklı söylemiş hediye ila nezaket arasında bir olgudur bahşiş, bir hak değildir, işini layığıyla yaparak kazanırsın. Ve ortalama bir lokantadaki ortalama bir garsonunda bizim vereceğimiz bahşiş ile hayat standardınınv e refahının uzun vadede artacağına, birde bunun icin empati kurmamız gerektiğine inanan varsa da en iyi ihtimalle saftır.
 5. Soimyr

  Elden Ring geliyor (Sabbaha kadar burdayız olm)

  EAC problemleri yüzünden patladım ben.
 6. Soimyr

  Cyberpunk 2077

  ortalama hikaye, kimisi zevkli görevler, karakterler arası zayıf etkileşim. şehir tasarımının iyi olması hariç hala çok ortalama bir oyun cyberpunk
 7. Soimyr

  hayata sıfırdan başlama hissi

  ???????????
 8. Soimyr

  Yurtdışında yaşamak öyle bir şey değil

  koskoca adam olmuşsunuz akriafes'e ciddi cevap veriyorsunuz gök tengri ıslah etsin
 9. Soimyr

  Modem sorusu

  Bende, bazen internet gittiginde modemi full resetlemeden (şu garip kalem ucu soktugumuz yerden), interneti hiç bir şekilde geri gelmiyor, daha iyiye gidecegine inancım yok. Annem'de internet çok sıklıkla gidiyor, bununda modemin 10+ senelik şu ufak beyaz kötü modemlerden olmasına bağlıyoruz, keza daha yeni modemleri olan komşularında falan bağlantı kopma problemi bu sıklıkla olmuyor.
 10. Soimyr

  Modem sorusu

  Selam pati ahalisi gene bir teknolojik alet sorusu ile karşınızdayım. Ben Vodafone (Fiber), annem de ADSL (TTNET) modemlerimizden memnun degiliz. Black Friday ayağına yeni modem mi alsam diyorum, ama ev kullanıcısı için f/p'si yüksek modem hangileridir, neye dikkat etmek lazım hiç bir fikrim yok. Öneriniz var mı? Ek olarak, aramayı kullanıncada kimi ISPlerin modem değiştirince sorun yaratabildiğini okudum, TTNET/Vodafone bazında sorun yaşadınız mı modem değiştirince yada yaşayan/yaşatılan birini duydunuz mu paylaşabilirseniz çok yardımcı olur
 11. Soimyr

  Boşananlar kulübü

  yani yakın zamanda başını ve sonunu paticikte uzun uzadıya paylaştığın çok başarılı romantik ilişkini sokakta oynayıp köye gitmene, yazın tanıdıgın yanında çalışarak emeğin karşılığında aldığın harçlıklara ve güçlü akraba ilişkilerinle beraber gelişmiş olan ev işi yapabilme yeteneğinden ileri gelen olgunluk, bireysellik ve bunların dahilinde doğal olarak gelişmesi beklenen üstün sosyal yetilerinle açıklayabiliriz yani.
 12. Soimyr

  Tim Schafer + Notch = Psychonauts 2

  abi ilk oyun çok kendine has bir oyun olmakla beraber, ki all time top 10 imdedir, çok garip - leri olan bir oyun. Puzzle difficultylerin bir noktadan sonra aniden level atlaması (dur noluyor dedirtmesi), kamerayı sağa-sola hareket ettirip yukarı-aşağı ettirememem (bana bully yi hatırlatıyor) vb gibi ufak faktörler birleşince 2021 de oynamayı zor hale getiriyor. Benim tavsiyem yükle, oynamayı dene, gameplay cok yararsa wikiden hikayeyi oku, şeklinde olur.
 13. Soimyr

  Boşananlar kulübü

  akira gene serin hikayeleriyle teşrif etmiş
 14. Soimyr

  Boşananlar kulübü

  fresia, sanki senin tüm "evliliğinin" neredeyse hiç tanımadıgın bir kadınla biraz aile baskısı biraz orta-yaş krizimsi bir psikolojik kafayla, anormal hızlı bir şekilde gerçekleştiğini; bir forumdaki (bknz. paticik) gene neredeyse tamamen yabancı insanların bile çok rahat "abi yapma etme olmaz öyle, tez zamanda ayrılırsınız" diyebileceği kadar sakat bir temel üzerine kurulu olduğunu biliyoruz. Bunu çok daha ciddi, uzun ve çocuklu bir evlilik ile kıyaslıyorsan, ve bunu "duldaş" gibi çok (bence) laubali bir şekilde ortaya koyuyorsan, neutriono'nun, çok agresif cevap verdiğini düşünmekle beraber, haklı olduğu gerçeğini maalesef değiştiremiyorsun. @ahmedinejad: Psikologlar ne der bilemem, ama kişisel olarak fonksiyonellikten çok uzak bir evliliğin çocuğu olarak bahsi geçen yaş aralığında(bknz. 6-15 yaş arası) kaç defa hem kendi içimde hem anne-babama boşansanızda kurtulsam(k) dedigimi sayamıyorum bile. Eğer ortada bir geçimsizlik durumu varsa erkenden boşanmanın çocuk için lütuf olduğu konusunda hem fikirim o yüzden.
 15. Soimyr

  Conan Exiles

  Ben düz mapi sonsuz oynadımda Siptah'a geçerseniz bir noktada katılabilirim

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...