Jump to content

paramecium

Mod
 • Mesaj sayısı

  11.385
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

paramecium hakkında

 • Rütbe
  paramecium

Son profil ziyaretçileri

492 kez ziyaret edildi
 1. paramecium

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, @GERGE peki numara arttıkça aralık açılıp daha mı agresif oluyor? Bir de makine ile jiletleri ters seçin denilmiş; mild makine için agresif jilet, agresif makine için de mild jilet gibi. Şimdi bu tarz ayarlı makinelerde ne kullanmak gerekiyor? Saygılar.
 2. paramecium

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, Onca para verdim, kenar süsü mü olacak şimdi 🙂 Saygılar.
 3. paramecium

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, @GERGE sözünü dinliyorum ve hangi ayarlı peki; ve neden? Hep merak ediyorum; tıraş olurken ayar kayabiliyor mu? @miyaw33 Feather'ın şu ustura benzeri tek parça aletleri hoşuma gitmişti. Ama usturalarda her iki eli de düzgün kullanmak gerekli demişler 😞 Benim sol elde hassasiyet olmadığı için beni doğrayacağını düşünerek paşa paşa DE ile yola devam edeyim dedim 😕 Saygılar.
 4. paramecium

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, Elektrikli makine ile kesmeye kalkınca ortalık sakal oluyor, fırça yiyorum 😛 Ama tek yol o gözüküyor... Saygılar.
 5. paramecium

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  Selam, Taraklı tıraş aletleri ile uzun sakal daha rahat mı kesiliyor? DE89 bu noktada kifayetsiz kalıyor çünkü. Bir de Rockwell 6C ile ilgili düşünce nedir? Saygılar.
 6. paramecium

  Lastik: Yaz lastiği mi dört mevsim mi

  Selam, Hele ki 205/55R16 için en mantıklı çözüm @prozzak'dan gelmiş :) Saygılar.
 7. paramecium

  Lego hastalığı

  Selam, Bendeki konuya yakın setler: 7020-1: Army of Vikings with Heavy Artillery Wagon 7036-1: Dwarves' Mine 7093-1: Skeleton Tower En güzeli Bricklink'den taş desenli gri bricklerden alıp kullanmak. Skeleton, ghost gibi figürler falan da var. Örümcek ağları ve zindan kapıları falan da oluyor. Ama zindanı kurmak emek ve zaman alacak 😕 Saygılar.
 8. paramecium

  fazla yağ

  Selam, Aynen, silindir içine kaçma riski var ve yanınca kurum yapar. Saygılar.
 9. paramecium

  Alınık çocuk oto koltuğu

  Selam, Bendeki Baby-Safe SHR II ve emniyet kemerli base. 13kg'a kadar. Kız kardeşim Toyota Safety'de çalışıyordu, Isofix base'de bir kazada sıkıntıdan şüphelendikleri için kemerli olan base'i aldırmıştı. BeSafe İzi Combo X3 vardı, onu sattım. Aşırı iriydi; Scenic II'de anca oluyordu. Diğer araçlarda öndeki koltukları iyice öne kaydırmak gerekiyordu. Ama ufaklıkları çok iyi sarıyordu. Yatar pozisyona da getiriyordun, boyun kısmına yük gelmiyordu. 1.000 lira civarına 2.el bulabilirsin sanırım. Saygılar.
 10. paramecium

  Lego hastalığı

  Selam, Ben ondan bir yığın Lego almıştım. Set/kutu sayısı için bir şey diyemem ama bagajı ve arka koltuk üstünü doldurmuştum diyelim 🙂 Mesela aldıklarım arasında 2 set yük treni, 2 set de yolcu treni vardı. Ekstradan ray makasları mevcuttu. Şu an çok güzel ray fantezisi yapacak kadar rayım var elimde; 5 tane de kumanda 🙂 Yanılmıyorsam 3 kutu çatı parçası, 4 kutu pencere ve 4 kutu da tekerlek aldım kendisinden. Aslında aldığım setler gerçekten çok çeşitliydi ama setleri tamamlamam için eksik çıkan çok parça da oldu. Buradan sesleneyim; abi elinde kalan parçalar varsa alayım onları 😛 Set oluşturamadığım parçaları çocuklara custom tasarımları için verdim. Bir de sınıflandırma yaptık onlara: Yollar, raylar ve uçak ile TIR gövdeleri o kutularda değil 🙂 Saygılar.
 11. paramecium

  Alınık çocuk oto koltuğu

  Selam, Britax Römer mevcut bende. Ama hangi yaş grubu istiyorsun? Elimde yeni doğan seti de var 🙂 Saygılar.
 12. paramecium

  Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini

  Selam, Neden olmasın; TV'e kıyasla her türlü daha iyi ses alacağın garanti :) Saygılar.
 13. paramecium

  Akü ne zaman eskir? aküm bitti

  Selam, Sabah soğuğunda daha net ortaya koyuyor durumunu. Bilgisayarlı ölçüm yapan makinalar var; eline raporu çıktı veriyor. 750A olan akü 420A değerinde diye yazıyor. Daha yarısı duruyor diyorsun ve bir sabah çalışmamaya başlıyor. Akücü arayıp değiştirmek zorunda kalıyorsun... Akülerde de kalite seviyeleri var, bilginize. Saygılar.
 14. paramecium

  bakım

  Selam, VW onay referans kodları vardır. Ambalajın arkasında yazarlar. Onlara bakmak gerek. Gergi makarası da değiştirilir. Saygılar.
 15. paramecium

  Satılık - Zoom H4N Pro Kayıt Cihazı

  Selam, Kamera çekimi ile bunun kaydını nasıl senkronize ediyorsunuz? Saygılar.
×
×
 • Yeni Oluştur...