Jump to content

paramecium

Mod
 • Mesaj sayısı

  11.679
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

paramecium hakkında

 • Rütbe
  paramecium

Son profil ziyaretçileri

2.542 kez ziyaret edildi
 1. paramecium

  Alınık Nikon D800

  Selam, Bendeki D600'müş. Shutter 4115 😛 Saygılar.
 2. paramecium

  Klima konusu

  Selam, Cahil arkadaşım, dış ünite ile emme yapılarak gaz dış ünitede toplanıp ondan sonra söküm yapılıyor. Bilmeyenler cart diye boruları sökünce elbette gaz kaçar. Saygılar.
 3. paramecium

  Gaming keyboard/mouse

  Selam, Geçenlerde Logitech trackball'um için bunlar işe yaramaz olunca switch değişimi yapmak zorunda kaldım 😕 Ama yağsız kontak temizleyici uzatmaları oynamamı sağladı 🙂 Şimdi de tekerin switch söz kırpıyor; onu da değiştirmem gerekecek. Saygılar.
 4. paramecium

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  Selam, Söylendiği gibi hasarın yeri, büyüklüğü ve işçilik gibi faktörler belirliyor aracın alınabilirliğini. Bugün güncel kasa bir Mercedes/Audi/BMW'nin ön tampon+far hasarının maddi boyutu çok büyük; bir sürü plastik parça, far gövdesi, LED/Xenon donanımı, far yıkama, park sensörüleri, tampon alt kaplaması, adaptive cruise control radarı, trim parçaları, boya ve işçilik derken fatura şişiyor. Ben geçen hafta benim aracın komple süsyansiyonlar, ön alt salıncak kolları ve rot kollarını değiştirdim; parça ve işçilik indirimi ile 13bin lira ödedim ki Renault yani 🙂 Saygılar.
 5. paramecium

  Yatak almak

  Selam, Visco denen şey vücut ısısını tutuyor ve hava geçirme olayı pek yok; kapalı hücre yapısındaydı yanılmıyorsam. Pocket yaylı bir yatak daha fazla hava trafiği sunabiliyor. Kişisel tercihim pocket yaylı tipler. Saygılar.
 6. paramecium

  Akvaryum Tutorial

  Selam, Bir tanıdıktan 100x38x50cm'lik bir akvaryum buldum. Altının dolabıyla verecek. Kum, motor, elek(her ne ise) her şey var dedi. En azından ilk etapta ne deneyebileceğim. Ama daha küçük 50x25x30cm'lik bir akvaryum ile daha küçük balıklarla işe girişmek daha mı mantıklı olur Fistan? Saygılar.
 7. paramecium

  Akvaryum Tutorial

  Selam, İkinci el bakınayım. Onların da ne kadar düzgün/doğru yapıldığı belli değil 😕 Saygılar.
 8. paramecium

  Akvaryum Tutorial

  Selam, Birkaç tane Japon balığı olan 100-120 litrelik bir akvaryum kurmak istiyorum. Uygun ikinci el bir akvaryum mu yoksa sıfır akvaryum mu alayım? Ve mümkünse İstanbul Anadolu yakasında ekipman ve balık konusunda danışıp alım yapılabilecek hangi satıcı/dükkan önerirsiniz? Edit: İlk sayfadaki Fistan'ın ön bilgilendirmesini okudum, tüm konuyu yarın hatim ederim artık 🙂 Saygılar.
 9. paramecium

  Lego hastalığı

  Selam, 80'lerin Space serileri gerçekten güzeldi ya 😕 Keşke arada klasik eski setleri yeniden çıkartsa. Saygılar.
 10. paramecium

  EV (Electric vehicle) Konusu

  Selam, BMW'nin çözümü gibi range extender amaçlı ufak bir motor konulabilse, insana biraz daha güven verebilir. Saygılar.
 11. paramecium

  EV (Electric vehicle) Konusu

  Selam, Ekrana para(TRT bandrolüne tâbi oluyor herhalde) veriyorsun onu alınca herhalde 😛 Saygılar.
 12. paramecium

  EB - Elektrikli Bisiklet konusu

  Selam, Neyin kültürü var ki? Sorun yaşayıp yaşamamak tamamen kullanacağın güzergah ve semt ile ilgili. K faktörü her yerde seni bulabilir ama. *K faktörü: Kazmalık faktörü Saygılar.
 13. paramecium

  Robot Süpürgeler

  Selam, Neato robotu aldığımda tüm ithalat ücretini iade almıştım... hey gidi günler hey... Saygılar.
 14. paramecium

  ev için yazıcı önerisi pls

  Selam, Epson L3150 kullanıyorum evde. Daha kuruma sorunu yaşatmadı. Hergün çıktı almıyoruz ama çocuklar yüzünden haftada 20-30 sayfa çıktımız rahat oluyor. Daha 4 gün önce siyah tank azaldığı için yeni mürekkep doldurmam gerekti, diğer renkler yarı seviyede hâlâ. Saygılar.
 15. Selam, Satılık olan setler: 2x 60120 1x 60121 1x 60124 Dolapta sergilendiler. Kitapçıkları mevcut olarak hatırlıyorum. Eksiksizdir. Fiyat 1.500₺ Saygılar.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...