Jump to content

paramecium

Mod
 • Mesaj sayısı

  11.342
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

paramecium hakkında

 • Rank
  paramecium

Son profil ziyaretçileri

281 kez ziyaret edildi
 1. paramecium

  Atıl duranlar

  Selam, Kahve makinası satıldı. Saygılar.
 2. paramecium

  Amazon harici yurtdışından kitap siparişi nereden verilebilir?

  Selam, Abebooks fena durmuyor, bakalım. amazon.de aldığım seti takip kodu olmadan düz posta ile gönderince 3 hafta geçmesine rağmen paket elime geçmedi. Nerede onu da bilemiyoruz! amazon stoklarında da bitti, sadece amazon.com'da bir satıcı FBA ile gönderiyor ve maliyeti ilk siparişin 2,5 katı! Abe ile göbeğimizi keseceğiz inşallah! Saygılar.
 3. Selam, Çocuk kitapları almak istiyorum ama amazon haricinde güvenilir satış ve gönderim işlemi gerçekleştirebilen nereler var? Saygılar.
 4. paramecium

  eskiyen elektronikleri ne yapıyorsunuz?

  Selam, Ben genelde çevremden o tarz ürünleri alan oluyorum. Zevkine tek tek söküp parçalıyorum. Sonra da elektronikçime veriyorum, işe yarar komponent varsa alıyor. Son durak elektronik geri dönüşümü yapan firmalar... Saygılar.
 5. paramecium

  Atıl duranlar

  Selam, O set var bizimkilerde :\ Ayrıca elini korkak alıştırma, aklımı çel :P Saygılar.
 6. paramecium

  Atıl duranlar

  Selam, Pffffff... yap teklifini :P Saygılar.
 7. Selam, Temizleyip bir köşeye kaldırdığım ürünleri sepetleyip yer açmam gerekiyor. Tchibo Cafissimo Classic (kırmızı) 450TL [SATILDI] Britax-Römer Baby-Safe Plus SHR (Yenidoğan koltuğu) Britax-Römer Belted Base (Yukarıdaki koltuğun araca takılma base'i) Britax-Römer Beep puset (Koltuk ile de kullanılabilen puset) Komple set 700TL Britax-Römer Jockey Comfort çocuk bisiklet koltuğu (Hiç kullanılmadı) 700TL Lowepro SlingShot 200AW çanta (3 kez tatile giderken kullanıldı) 300TL Şimdilik iri parçalar bunlar. İstanbul içi Anadolu Yakası'ndan elden teslim olabilir veya kargo falan yapabilirim. Saygılar.
 8. paramecium

  205 55 R16 Lastik tavsiyesi

  Selam, Genelde eco eki olanlar biraz öyle oluyor :\ Saygılar.
 9. paramecium

  Ebook Reader #2

  Selam, amazon.de'den PocketBook Touch HD 3 sipariş edeceğim gibi. Clara HD'e oranla daha cazip duruyor. Arayışda olanlar bakabilir. Avantajları: 2x1GHz işlemci IPX7 16GB Fiziksel tuşlar Bluetooth (audiobook için) Saygılar.
 10. paramecium

  Ebook Reader #2

  Selam, Bazı D&R mağazalarında stokta kalan ürünler hâlâ satışta. Ama online'da arada yapılan indirimlerden eser yok haliyle 😞 Saygılar.
 11. paramecium

  Ebook Reader #2

  Selam, Kobo ve Kindle haricinde 2. el olarak 300ppi çözünürlükte ne cihaz önerirsiniz? Bir D&R'da Clara HD için 929TL dediler ve çok geldi 😞 Saygılar.
 12. paramecium

  Hasta Bakici

  Selam, Kalmalı istemiyorsun sanırım. Süre ne kadar olacak ve hastanın durumu nedir? Saygılar.
 13. paramecium

  Yaya Gecidi Trafik Kazalarimiz

  Selam, Sigortacını değiştir... 4-5 sene önce... Erenköy Gümrük'ün göbekteki ışıkta bekliyorum ve en soldayım. Yeşil yandı ilerledik ve sağımdaki denyo birden göbeğe girmek istedi ve girdi de. Ben iyi ki yavaş yavaş hızlanıyordum yoksa Jetta'ya sol yandan gömecektim. Ama sabah sabah buna gıcık oldum ve göbekte durup kapıyı açıp kendisine sürüş sitili ve aile terbiyesi ile ilgili süslü cümleler kurdum. Ama arkamdaki araç böyle çoştuğumu bilmiyordu. Geldi vurdu! Tutanağa 'sağımdan önüme kıran ve göbeğe giren araca küfür etmek için aniden sol şeritte durdum. Bundan ötürü arkamdaki araç çarpmak durumunda kaldı' yazmama rağmen tüm hata onda oldu, benim aracı da onun trafikten yaptırdım :P Saygılar.
 14. paramecium

  Amerikadan gelen alete dönüştürücü yardımı

  Selam, İşte şu arkadaki motorun değişmesi ve elektronik kartta da revizyon gerekli büyük ihtimalle. Saygılar.
 15. paramecium

  Amerikadan gelen alete dönüştürücü yardımı

  Selam, 325W'lık motor, %100 kapasitede o gücü çekiyor. Sen hafif bir yumurta çırpma işinde o güce ulaşmazsın. Saygılar.
×
×
 • Yeni Oluştur...