Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poşet Hakkında Her Şey (2019)

bajazet

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

bana yemek gönderen kadın, migros/carrefour'un bez büyük torbalarında gönderiyor? onlara geçilmeyecek mi işte? 1 kere alıcan 2 tane, sonra alışverişe giderken onlar yanında gidecen işte.

köpek için kaka poşeti demişsiniz. onun için buzdolabı poşeti kullanın. baya da uyguna geliyor. 10 liraya işte 120 tane mi ne alıyorsun orta boy. 2 ay falan gidiyor.

köpek kaka poşedi diye satıyorlar bi de, 10 liraya 20 tane. siyaha boyanmış buzdolabı poşeti :D

buzdolabı poşetine geçeceğiz zaten ya, normalde işte bir sepetimiz vardı annem hemen hemen her gün alışverişe gider işte direkt oraya atar, çıktıkça oradan çekerdik. bazen bittiğinde poşet zaten buzdolabı poşeti kullanıyorduk da işte artık rutin olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Poşetlerin satılmasıyla bir derdim yok, zararlılar, azalırsalar iyi. Derdim 25 kuruşluk parasının 19 kuruşunu devletin sıfır emekle cebe indirmesi. Havadan kazanç ürettiler. Parayı çevreye harcayacak olsalar ne ala, ama biliyoruz yani adamlarımızı.

Bez torba kullan kazandırma bu kadar basit. Üzerine tartışılacak bir konu değil ki bu.

Devlete çok verme vermek isteyen bastırsın parayı alsın poşetini.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

GERGE said:

Poşetlerin satılmasıyla bir derdim yok, zararlılar, azalırsalar iyi. Derdim 25 kuruşluk parasının 19 kuruşunu devletin sıfır emekle cebe indirmesi. Havadan kazanç ürettiler. Parayı çevreye harcayacak olsalar ne ala, ama biliyoruz yani adamlarımızı.

Bez torba kullan kazandırma bu kadar basit. Üzerine tartışılacak bir konu değil ki bu.

sunlar her eve lazim:
- bez poset
- keten torba (patates, sogan omrunu uzatiyor, filizlenmeyi onluyor)
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

GERGE said:

zaten bu olay caydırmak ve bez torbaya yönelttirmek için. amerikada ve başka ülkelerde de bu yönde uygulanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Poşet üzerinden Avrupai ülke olmaya çalışma çabaları. Gerge hesabı yapmış ilk sayfada, öyle bir adaletsizlik söz konusu olmasa mantıklı uygulama derdim, ama şu an devletin başka bir hırsızlık yöntemi sadece.

Katlanabilir çanta falan koymuşsunuz da yaptığınız alışverişe göre bir işe yaramayabilir o çantalar, daha büyük bir şey almak lazım.

Ben buldum bir tane evde geniş hacimli, dayanıklı bez bir çanta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...