Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

d3'ün aceleyle çakılmış bir versiyonuna benziyor oyun. yüzyılın backpedalını yaptılar resmen ve sıfırdan düşünerek yeni bir proje yapacak zamanları yoktu muhtemelen o yüzden d3'ü runelu munelu hemen yapalım demişler. gerçekten acınacak hale geldi koca şirket.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.10.2018 at 14:27, applev0dka dedi ki:

offf neydi o ilk zamanlardaki zorluğu. Butcher kesmek için yaptığımız farmın haddi hesabı yoktu. Enrage oluyordu dmg yetmediği için, tam butcher kestik ohh act 2 derken çölde sineklerden tek yiyorduk sdsfsa

goblin farm acayip bir şeydi ya, ömür törpüsü resmen.
legendary çıkınca üzülüyor sarı mace çıkınca seviniyorduk falan.

RMAH hatasını yapmasalar çok güzel bir oyun ortaya çıkabilirdi çünkü çoğu açıdan başarılı gerçekten. oynanış, akıcılık falan enfes.

rmah sonrası ve ek paketle gelen end game content olayı da başarılı adventure ıvır zıvır. ama işe temel çürük.

yoksa rmah'sız çıkan bir D3 yıkar geçerdi ortalığı

Oyun resmen botçular zengin olsun diye dizayn edilmişti ya. İtem satıyorsun yüzde kesiliyor, sen 10 saat oynayıp 500k gold yapıyorsan ortalama bir item 100Me satılıyordu. Millet bota bırakarak oyuna girip çıkıp chest açarak zengin oldu bizim gibi düz oynayanları kıvrandı. cidden saçma ötesiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

rmah olsun diye item dropları feciydi yanlız. Lvl caplediğim mage e 1 tane item düşmüştü gerisi mavi ve sarı. Set item ı hiç göremedim ? . Millet bu oyunu droplar için oynuyor bu kadar az item düşünce çoğu bıraktı. D2 den sonra hele tam facia gelmişti, çıkıp d2 oynamıştım sonra sanırım ?

Sosyal ağlarda paylaş

pvp var demişler de. çok yalan bişey olacak bence ya. yapsınlar şöyle bota bırakanları kesebileceğimiz bi diablo itemlerini de çalalım bide üstüne mis gibi olur.

ama kesin karşılıklı davet ile vuruşmalı bişi olacak...

lost ark hala daha seksi duruyor şu an....

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, -Bonesoul- dedi ki:

q2 ile q1 aynı grafik motoru muydu? sırf q2'nin opengl ile hardware accelerated desteği bile outstanding feature, insaf yahu.

ha yani HL2'nin ya da CSGO'nun outstanding feature eklemediğini mi kabul ediyoruz?

yav Diablo 4'te de benzeri yenilikler koyarlar işte motora onu diyorum. benzemesinde bir sakınca yok, Grim Dawn, Diablo 3, Path of Exile hepsi 3D oyunlar sonuçta.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Lopeth dedi ki:

3 tane random dallamayı bekliyormuş adamcağız Lilith i summonlayabilmek için

zenci elemanın bir esprisi olmalı, çok eski yazıtları okuyabiliyor. o başı sargılı adam da Lilith'in elçisi çıktı, tahminen diğer iki elemanın da özelliği var ve "çok zengin olcanız olum" diye kandırdı onları da.

Sosyal ağlarda paylaş

Birkac gameplay izledim daha sonra. Fena degil yalniz. Bu sefer itemization olacak gibi sanki. Tamamen WOW tarzi Crit chance, crit dmg, + stat olayindan cikarlarsa ve D2 sistemine donerlerse zaten gayet yeterli. Tek istegim haritalar lineer olmasin. D2 genis haritalarini cok seviyorum. Tek koridor dungeonlar, tek koridor haritalar en nefret ettigim sey olabilir.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

lol duriel de var. yalnız cinematic biraz aptalcaydı, iki adım sonra kapıyı açacak adamı geride bırakmaya çalışıyorlar filan. nasıl açacaktınız zaten kapıyı? kaçacak başka yer yok ki.

son 2 sınıf neler olacak bakalım, ona göre düşünürüm. kötü durmuyor, en azından suratlar, customization filan biraz özenilmiş artık çeyrek asır sonra. gerçi görüntüden ziyade gameplayde ne yapacaklar, d3 custom build iyi başladı ama çöpe attılar sonra elemental ve set bonuslarla. gene tek skill spame döndü sonunda d2 gibi. detayları görmek lazım. skill tree'nin geri gelmesi çok kötü fikir.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu millet droplar için oynuyor, düşmeyince herkes bıraktı diyenleri anlamıyorum. İlla en güzel item anında düşmeli mi yani? Bırakın da normal itemlerin bi değeri olsun, rare itemler gerçek anlamda rare olsun, rmah olsun millet para kazansın, vakti olmayan satın alsın eğlensin. Casual pleblerden çektiği kadar başka hiçbir şeyden çekmedi şu oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

sanırım düşen eşyalarda yine ekisi gibi blizzard a +1 rank verir tarzı şeyler olacak zira spellerde rank sistemi var gibi görünüyor. Bu skill e %15000 bonus verir tarzı şeyler olmaz herhalde ? . Riftler ve sezon olacağına göre artık onda nasıl bir çözüm bulurlar bilmem. Şu yukarıdaki videoda adam sormuş işte ben 2-3 eşyaya bağlı kalmak istemiyorum çok bayıyor diye, o yöne gitmeyeceğiz artık diyorlar.

Paladin/Amazon gelir diye bekliyorum ben son 2 sınıfı ?

Bu oyun item drop oyun tabiki, tüm gece boyunca bir halt düşmesin bakalım ne kadar devam edersiniz. 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...