Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad, 05.08.2023 13:16 tarihinde dedi ki:

aynı şey tüm hardcore oyunlarda var abi 🙂 

şimdi benim bildiğim single playerlarda hardcore var, bi de diablo falan gibi action rpg'lerde hardcore var. onlar 3 ayda-4 ayda bir yeni sezon/yeni karakter mantığı olduğu için zaten patlasan bile 4 ay sonra herkes baştan başlıyor o yüzden çok koymaz. ama WoW'da olmaz emenike ya oturtamadım kafamda cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

Ölümüne duel var kaybedenin char gidiyo kabul edersen.

PvP battlegrounds are completely disabled, as are all PvP Battlemasters. You may still enter premade Wargames, but you may not gain honor or PvP reputations from Wargames.

While PvP is a fun part of World of Warcraft, by allowing players to enter battlegrounds on one-life characters, there is a concern that this would lead to overly defensive play, often to the point of non-participation, especially when you consider how powerful some rewards are from factions such as Stormpike Guard and the Frostwolf Clan. PvP is not the focus of the Hardcore game mode, so we’ve decided to disable normal PvP queuing entirely. If you wish to test yourself in pre-arranged Wargames, however, that’s an available option.  Wargames confer no honor or other rewards. Beware—if you engage in Wargames, death is still permanent.

Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo, 07.08.2023 13:08 tarihinde dedi ki:

Bg de ne yapıyorlar?

BG yok. onun yerine "makgora" var. bir kişiyi seçiyorsun ve /makgora yazıyorsun. Karşıdaki "I agree" yazarsa, ölümüne duel atılıyor. Kazanan "Kulak Buff"ı alıyor. Kulak buffı, kaç kişi öldürdüysen ona göre artıyor. Hava atmak dışında bi işe yaramıyor ama eğlenceli bi olay.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kasan kasiyor da raid oyun dizayni hardcore icin yapilmadigindan zor herseyi clear etmek. Bakma oraya gelmek asil olay zaten. 40 larda filan olunce tekrar ayni heyecani bulmak da zorlasabilir de benim icin wow classic leveling journey gelmis gecmis en iyisi oldugundan HC farkli tar veriyor, her itemin her consumable in degeri var.

Sosyal ağlarda paylaş

vanilla wow olayı zaten o ya. content = world. hersey slowpaced tabi ki normal 2004-5 de dizayn edilmis oyun. Sotto'nun dediği gibi itemdaki +1 staminaya Epic almis gibi seviniyorsun HC'de sdfg. Bir de yine eski kafa isi consumelar cok OP + levelling questlerinden gelen cok ikonik proclari ya da use'u olan itemlar var. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

ben de çok anlamadım. 25 lvl cap mi olacak 60+25 mi?

Absolut, 06.11.2023 12:47 tarihinde dedi ki:

Season of discovery ne en ufak fikrim yok 😛

ya ellerinde bi bok yok (ama olmasa 30'una nasıl hazır olacaktı) ya da gerçekten değişik bi şeyler yaptılar ve blizzcon'da dedikleri gibi keşfedelim istiyolar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Kademeli cap artiyor. 25 le baslayacak. Baya rune ekliyorlar oyuna skill degistiren. Mage heal eddbilecek warlock tanklayacak filan hersey yeni degisik ve cozulmemis oldugundan insanlara heyecan verdi. Denge menge olmaz zaten tamamen kaos eglencesi. Tahminen kademeli arttirip 60 a kadar test ettirip bir nevi classic plus i oyle tam surum cikaracaklar. Benim hosuma gitti ama dedigim gibi kimse ne nedir bilmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Classic+'tan kimsenin "mage heal atsın, warlock/rogue tanklasın" gibi bir beklentisi yoktu bence. İlk başta tanıtıldığında ilgimi çekmişti ancak Blizzcon'da 1-2 streamer'ın yeni BDF raidini izleyince biraz fazla saçmalamış olduklarını düşünmeye başladım. "Discovery" kısmında bunu kadar büyük değişikliklerin keyif vermeyeceğini keşfederler umarım. 

Sosyal ağlarda paylaş

yoktu oyle bir beklenti ama classic dedigimiz oyun yuzbin defa oynandi cozuldu vs. Seasonal bu tarz seylere girmeleri cok sey kaybettirmez bence. Denemekte sikinti gormuyorum acikcasi benim hosuma gitti. Zaten classic plus dedigin oturmus bir kavram degil herkesin ksfasindaki farkliydi

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...