Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Bone, 07.11.2023 00:41 tarihinde dedi ki:

"Classic" denilen şey zaten Cataclysm'den günümüze kadar devam eden o "modernleştirilmiş" öncesi sistem ve dünya yapısı değil miydi? ne alaka Cata?

bence de çok gerekli değil, ama potansiyel oyuncu kitlesi varsa gelsin tabii. göz çıkarmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Mortis, 30.11.2023 23:38 tarihinde dedi ki:

var mı season of discovery oynayacak? Nerede ne oynamayı planlıyorsunuz?

SOD oynuyorum bir süredir lonewolf'da - allience'dayım. 25 paladin var, bir tane de druid kasıyorum ama sıkıldım 8 şubata kadar bıraktım şimdilik. Sıra sorununu çözmüşler belli ki 1 ay oldu tam başlayalı, hiç sorun olmadı.

Yeni sezon beklerken klasik gireyim dedim, ama o pek uymadı bana. Retail açtım dün, SOD aralarında oraya takılırım diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Selam, neredeyse 15 yil sonra eskiden kalma uc bes arkadas toplandik bu wow sod sayesinde tekrar wow oynuyoruz, parse marse sidik yarisina girmeden ama hakkini vererek oynayabilecek olgunluk ve bilgide, bir elinde icecegi ile raid yapabilen, 30+ toksik olmayan arkadaslar varsa ekibe eklenti olabilirler. Toplamda 10 un uzerinde gozukse de raid attendance'i olan 7 kisi filaniz, genelde eksik adamla donuyoruz raidleri (6-7 kisi rahat kesiliyor zaten BFD), boyle bir ortamda huzur icinde cekirdek citleyip raid yapabilen diger arkadaslar varsa server Lone wolf, horde side, <Pain Train> guildi. Guild internationaldir, harikalar yaratmasanizda en azindan gunluk ingilizce konusabilecek kadar ingilizce bilmenizi bekliyoruz bunu da unutmadan yazayim.

• Like 2
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...