Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Abiler classic için game time ihtiyacı olan varsa ucuza token yoluyla halledebiliriz, tokenin tanesini 60 TL den hallederiz isteyene in game token goldu veririm kendi alır, isteyene game time gift atabilirim. Gidip de durmaplayin gereksiz prosedürlerinden veya blizzardın kazıgından kaçmak isteyene yardımcı olurum.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Gangren dedi ki:

Engg 2009'dan beri üye görünüyorsun ama tek mesajın şu son gönderdiğin.

Sen olsan, böyle bir mesaj atana güvenir miydin?

Forum yenilenmiş, mailime yeni şifre istedim ve fi tarihindeki hesabımın şifresi geldi. Zamanında forumdan banlanan bi hesaptı bu şuan 0 kilometre geri dönmüş, onu da sen deyince farkettim. 

Wowdaki ve forumdaki eski nickim Rageferak, sanıyorum ki tanıyanlar çıkar. İsteyenlere Bnet verebilirim, hatta forumdan bir iki kişi de referans olabilir, bilmiyorum quixef hala forumda takılıyor mu, akşam dürterim bi vouch atar.

Sosyal ağlarda paylaş

ben vaktim ve gold um yettikçe 1 tane token alıp 13€ balance atıyorum sonra oyun süresi bitmeye yakın kredi kartı ile 10€ balance ekleyip ,token ile ekledigim balance tan üstüne 3€ atıp aylık 10€ ödemiş oluyorum . oyun 63TL ye falan geliyor. 

karışıkmı oldu ??

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Her ay yada 2 aya 1 token çıkarıyor olsam Tamam da ben 3-5 aya bir token falan çıkarıyorum. dolayısı ile aldıgım tokeni atıyorum balance a duruyor. ordan tamamlıyorum işte. sonra expansion falan çıkınca da Biriken balance ile alabiliyorsun. aslında çok fark eden bir şey yok. ben böyle tercih edip mutlu oluyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

token fiyatı dünden bugüne 20k arttı, büyük ihtimalle haftaya pazartesi gibi in game gold ile 250 300k civarını görür, o saatten sonra da ne dh de ne burda kimse 50 60a game time vermez diye düşünüyorum ? 13euro daha karlı hale gelebilir pazartesiden itibaren.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...