Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

yok horde olan pvp diğeri pve serverında açıyor ondan sorun yok :)

Paladin çok kötü değilde sıkıcı diyelim, holy pala buffbot/dispeller olarak oynuyor. Retri ve Prot pek iş yapmıyor malesef. Benin Eu servarlarında ilk karakterim paladindi bir kaç hafta dungeon yaptıktan sonra rerolladım , retri ile dps acaip sıkıcı, seal of command proc beklemekle geçiyor, tamamen rasgele yani.

Sosyal ağlarda paylaş

oynanır evet, pvp de de rahat edersin, dot dot dot fear fear fear :)

Paladin anca holy oynanır, retrinin bir rotasyonu yok , consecration varsa onu atıyorsun, judgement yapıyorsun gerisi seal of command şans proc, iğrenç bir oynanış tarzı. Holy de ise 5 dakikalık bufflar, greaterlar bu versiyonda var mı bilmiyorum ama her class a 15 dakikalık veriyordu (reagent harcayarak) . Ömrünüz milleti bufflamak ve dispel ile geçiyor.

Adam akıllı raid ve pvp gruplarında 1 tane den fazla pala ve druid almazdım şahsen (paladin sayısı buff sayısınıda arttıyor gerçi) , bunu pala ve rerolldan sonra druid oynamış biri olarka söylüyorum. Pala ve Druid kendinden fazla takıma yararı olan yancı classlar. Bufflarını çok sever millet :)

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Darksun dedi ki:

Paladin çok kötü değilde sıkıcı diyelim, holy pala buffbot/dispeller olarak oynuyor. Retri ve Prot pek iş yapmıyor malesef. Benin Eu servarlarında ilk karakterim paladindi bir kaç hafta dungeon yaptıktan sonra rerolladım , retri ile dps acaip sıkıcı, seal of command proc beklemekle geçiyor, tamamen rasgele yani.

o sıkıcı olma durumu biraz zevk meselesi. mesela partide priestin manası bittiğinde tankı ayakta tutup helarlığı ele aldığın zaman, tank öldüğünde eline shield alıp son anda partiyi kurtardığın zaman felan priceless. gerçek bir kahraman gibi hissediyorsun sdffasd. 

Sosyal ağlarda paylaş

ne shieldi abi 

paladin ile raide gireceksen gearın plate değil cloth oluyor ki düzgün healleyebilesin diye sdk

hani ilk 1-1,5 ay paladin ile bossa öyle kurtarıcam diye dalarsan, bossun vurduğunun yarısı içinden geçer ? anca tier1+ sonrası elle tutulur vaziyete geliyor gear paladinin. onu da sonra aq40 clothları ile replace ediosun sdf

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

tankın yerini alma büyük raidlerde değilde 5 kişilik partilerle dungeona girince oluyordu. raidlerde de prieste destek aura buff ama gene healer olduğun için heyecan oluyordu biraz o kadarda pasif beklenmiyordu. pve de de zor ölmek iyi oluyordu salak salak gidip şunu sololamaya çalışıyordum bi ara ?

https://wow.gamepedia.com/Baron_Rivendare

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...