Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Xenocide said:

Olm jahrein kaç yıldır yapıyo bu işi yeni mi ayıktınız sdf

adam türkiyenin resmi gaming youtuber'ı.

Böyle ülkeye böyle streamer abi.

Onu bırakın da sizi niye darladı? Pati seviyesine hitap eden bir yayını yada karakteri yok evet de, niye beyingücünü buna harcarsın ki 10 sayfa? İşinize baksanıza olm.

+1

adam kitleye göre yayın yapıyor ve bu yüzden iyi para da kazanıyor. kitle buyken kaliteli yayın yaparsan tutmayacak işte, pintipanda bile kaç yaşında adam o bile bu seviyede takılıyor.

izleyici kitle ortalama yaşı en düşük ülke biziz galiba. onun da tek bir sebebi var, bu ülkede gaming communitynin "internet cafe" ile büyümüş olması knight ve cs ile büyüdü bu çocuklar, yenileri de lol ile büyüyor. yeni oyunları da iki üç streamer oynuyor diye öğreniyorlar. yoksa pubg ow falan bile bilmezlerdi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon

Odeon said:

Quo-Vadis said:

Kim bu arkadaş ? Nesi meşhur ? Jahrein dediğiniz ? İşe yarar bir şey yapiyormu ?

Kısa özet geçsenize bana zahmet olmazsa. Üşendim videolarını seyretmeye, ekşisözlük okumaya.

Dur bende koyayım yeni Smile den.

(facepalm)

altan abi jahrein ahmet bizim okuldan mezun eski paticik bizimle tsde oyun oynayan bir arkadas. once youtube how to play falan yapmaya basladi sonra canli stream baslayinca ona basladi. zaman zaman bizde katiliyorduk yayinlara halad katiliyoruz. kim ne derse desin twitchin acunu. almanyada okurken g2a dan teklif aldi calismaya gitti su an polonyada. 30k izlenme barajini gecen tek turk. su an ddos sorunlari var bayadir saglikli yayin yapamiyor. kisacasi bu.

Ben antalya da gördüğüm var mı onu ? Baktım videosuna da tanıdık geldi siması sanki. Sen iyidir diyorsan iyidir, da bana hitap etmiyor.

Ayrıca bu başlığı adamın reklamı olsun diye mi açtınız la ? Hit toplasın diye mi videoları ?
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

ibnelik dediğin tercih meselesi olarak mı, saman altından su yürütme gibi mi?

İnce sesli ve kibar oluşumdan ibne diyosan küfrederim, banımı da yerim. Hareketlerim çok efemine anne, anneanneyle büyüdüğümden de, kalkıp ibne dersen ağzına tükürürüm.

anne denmiş, saygılar

tr standartlarına göre fazla kibarsın evet, banlık bi mevzu yok ya
neysen osun kardişim

kendinle barışık ol, yorumlara açık ol :D

başarılar, 5 lira sub a da yuh dedim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

anne denmiş, saygılar

neysen osun kardişim

Kendimle barışığım da şunun 'abi küpe takıyosun gay misin?'den farkı yok, ondan dedim.

Sublık 5 lira değil ayrıca 5 dolar pis fakir.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Auril said:

anne denmiş, saygılar

neysen osun kardişim

Kendimle barışığım da şunun 'abi küpe takıyosun gay misin?'den farkı yok, ondan dedim.

Sublık 5 lira değil ayrıca 5 dolar pis fakir.

valla vermem 5 dolar

5 lira da vermem, san özel değil kim olsa vermem
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

zipzip said:

Ya olum bu kadar seviyo musunuz beni? Valla keyfim yerine geldi. Vay anasını ya.

olm sen ne duygusal adamsın. yayınların çok iyi cidden. bi arkadaşım daha takibe başladı seni. pubg oynayalım bi ara beraber burak'ı 4 alırız safdsadf

Alın su adamı da pati discord'da atın sohbet muhabbet donsun bari.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zipzipin 2-3 yayinini izledim sadece kismen. forumda yazdiklarindan seviyorum yayinlarindan deil.

oyun izleme kulturu hic olusamadi bende. zamanim mi bol abi noye baskasini izleyeyim ki diye dusunuyorum. zamanim bolsa ben oynarim kendim zaten.

insan olarak forumda yazdiklarindan feysbuktan takip ettigimden diyorum super bir insan diye.

jahreinin bitane yayinini izlemedim yillardjr nikini bile duymuyodum. foruma yazarken dalga gectigim ortalama alti mal bi adamdi jahrein. yaptigi seyle basarili olmus olmamis beni ilgilendirmiyor bilmiyorum ne yapti cunku.

forum yazdiklarindan genel bir yurdum mali oldugunu biliyorum. duz turk. neyine sinirleniyodum pnu bile hatirlamiyorum ama nikini gorunce geldi yine tipini ... hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zipzip çok efendi bi kişilik. Bir kaç yayınını izledim ama TR standartlarına göre çok efendi. Onun ayıbı değil benim öküzlüğüm farkındayım :D

Jahrein de öyle itin götüne sokulacak bir adam değil. Neticede insan tabii ki hataları falan olur. Hemen hemen hepimizin kendi aklından geçirdiği tepkileri yayında dile getiriyor. Hemen hemen hepimizin derken benim gibi öküz olanların işte. Yoksa zipzip gibi kişiliği efendi olan insanlara ters geliyordur muhtemelen.

TL: DR zipzip seviliyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...