Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

zipzip iyi yayıncı. anlık 10k izlenmesi gereken adamlardan biri olduğu halde maalesef twitch kitlesi.

twitch kitlesi kedi gibi bişi oldu artık. ne yapsa tw tr diyip geçiyosunuz.

e-game show'a uğradım mesela, sadece levo'ya (lol yayıncısı) alan girişini vermişler. airsoft türkiye standı falan hep arkada kalmış. bence bu çok yanlış. koskoca alan bomboş, ortada bynogame standı. üstünde levo. etrafta neredeyse başka hiçbir şey yok.

ve hiç kimse gelmediyse, en az 2000 kişi o gün levent ile fotoğraf çektirmek için sıraya girmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ya hanımın iş yerinde biraz promote birazda işin çakallıklarını anlatacak öğretecek youtuber genç lazım bana.
güzelce brief verecek tuto yapacak ve tavsiyelerde bulunacak.

ben veriim dedim patron illa söyle biraz kendini ispat etmiş kendince subs sayısı olan hani onun gözünde "verified" youtuber lazım dinlemesi için biz anlatsak sallamayacak yani.

ha paralı ücret mayış dolgun. öyle 1 döner 1 ayran verip göndermeyeceğiz. ;p pm atsanız canlar?

Jahrein kardeş senin de bu başlığı sömürdüm sori sdfs sende istersen bi tel bişi yaz pm ilgilenirsen.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

adam mağaraya wifi çekmiş oradan pugb oynuo bilmemesi normal

kıskanç pislik :D

10 küsür yıldır buradayım hiç ilgimi çekmemiş nicki demek ki ne biliyim. Şimdi de çekmiyor çok değişen bir şey yok :D

Sikorç arkadaşım o iş pahalıya patlar ya fenomen falan bulursan, bir de gereksiz birisiyle muhatap olmak var.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kanalını kullanmayacak,

şöyle yapın böyle yapın diyecek şu uygulama işinize yarar
şuradan takip ederseniz daha iyi vs vs işin 101 youtuberliğini gösterecek tecrübesini paylaşacak.

öte türlü zerre alakasız mevcut pati youtuberlarının ilgi ve alanları bizimkiler ile.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ya hanımın iş yerinde biraz promote birazda işin çakallıklarını anlatacak öğretecek youtuber genç lazım bana.
güzelce brief verecek tuto yapacak ve tavsiyelerde bulunacak.

ben veriim dedim patron illa söyle biraz kendini ispat etmiş kendince subs sayısı olan hani onun gözünde "verified" youtuber lazım dinlemesi için biz anlatsak sallamayacak yani.

ha paralı ücret mayış dolgun. öyle 1 döner 1 ayran verip göndermeyeceğiz. ;p pm atsanız canlar?

Jahrein kardeş senin de bu başlığı sömürdüm sori sdfs sende istersen bi tel bişi yaz pm ilgilenirsen.

attık pm'i ama dönmedin sıkorç
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...