Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S8

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Cokomantis said:

doğru mu anladım tabloyu acaba, x model telefonu a model telefonla değiştirirken 1000 liraya, b marka model telefonla değiştirirken 1100 liraya mı sayıyorsunuz?

dolmuşta kapı ağzındaki custom made taburede oturarak mobilden bakıyorum şu an, o yüzden YALNIŞ anlamış olabilirim.

En sağdaki modeller sahip oldukların diye düşün. Yukarıdakiler de almak isteyebileceklerin. Yukarıdan seçtiğin telefonun altında miktar da senin cihazını ne kadar geri aldığımızı gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Cokomantis said:

doğru mu anladım tabloyu acaba, x model telefonu a model telefonla değiştirirken 1000 liraya, b marka model telefonla değiştirirken 1100 liraya mı sayıyorsunuz?

dolmuşta kapı ağzındaki custom made taburede oturarak mobilden bakıyorum şu an, o yüzden YALNIŞ anlamış olabilirim.

En sağdaki modeller sahip oldukların diye düşün. Yukarıdakiler de almak isteyebileceklerin. Yukarıdan seçtiğin telefonun altında miktar da senin cihazını ne kadar geri aldığımızı gösteriyor.

Sağdaki dediğim soldaki olacaktı. Karışıklık olmasın yanlış yazmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Afterdeep said:

Cokomantis said:

Sağdaki dediğim soldaki olacaktı. Karışıklık olmasın yanlış yazmışım.

doğru anlamışım yani. mesela note4'üm varsa ve s7 almak istiyorsam 1000 lira ediyor. s7 edge almak istiyorsam 1100. mantığı ne? elimdeki mal aynı. niye değişiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...