Jump to content

Afterdeep

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.468
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Afterdeep tarafından gönderilen her şey

 1. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Ben hala aktif olarak oynuyorum, herhangi birşeyi yaparken çok beklemiyorsun, dungeon ya da bölgede bir boss öldürmek için vs. Aktif oyuncu sayısı sıkılmamak için yeterli halen.
 2. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Nick nedir? Glatheros'u deneyeceğim.
 3. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Oynayan var mı aktif olarak? Ben yaklaşık 1 ay kadar önce aktive edip nightblade kasmaya başladım tekrar.
 4. Afterdeep

  Altcoin Genel

  ETH yalan olabilir mi? Yarın o alliance'taki şirketler şunu yaptık, bunu yaptık desin görelim tekrar ETH'i. Şu an ETH kadar yol alan başka bir coin bence yok. Alliance'tan iyi haberler gelirse işler değişir. ICO'lar ETH'ten çıkışa neden oldu, e bir o kadar panikleyen dingil de var pazarda. Herşeye rağmen iyi yerde yine bence.
 5. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Bunun cevabı dayandırıldığı temelleri araştırmaktan geçiyor biraz bence. Uzun dönemde birşeyleri değiştirebilecek altyapı vadedenler ileride artacak olan altcoinler olacak.
 6. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Daha çok gelecek için umut veren projelerin altcoinlerini alıp stokluyorum ben. Araştırmak lazım tek tek, bazıları "gamechanger" olabilir ileride. Mesela storj; depolama alanını kullanıyor bilgisayarların, veri merkezlerinin sonu gelebilir bu teknoloji çok ilerlerse. Golem var, o da CPU'nuzun kullanmadığı kısmını kiralıyor sizden, gücü birleştirip süper bilgisayarlar oluşturmaya dayanan bir sistem mesela. Bu şekilde mantıklı fikirlerin olduğu "coin"ler er ya da geç bir yerlere gelecektir diye düşünüyorum.
 7. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Yukarıdaki mesajı 4 Haziran akşam 9 civarları yazmışım; o günden bugüne söylediğim 3 coinin değişimi; Verge: 150 --> 290 Reddcoin: 117 --> 146 Mooncoin: 0,0003 --> 0,0006 Şimdiye kadarki artışlar bu şekilde. Kendiniz inceleyin bu saatten sonra düşükten bir coini yakalamak en iyisi. Bu arada DGB'nin 9-10 Haziran'da Citiback ile görüşmeleri olacak, eğer başarılı olursa fiyat olarak fırlayacaktır. Geçenn hafta 0,1250'den aldım şu an itibari ile 0,2041. Hacim olarak gayet iyi durumda ve daha da yükseleceğini düşünüyorum, Citibank'tan çıkacak iyi bir haber kesin yükselmesine neden olacaktır. İzlemede kalın.
 8. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Herkesin İngilizcesi az çok vardır, şu üç coin çok yeni, şimdiden konuşuluyorlar. Siz de inceleyin kafanıza yatarsa birkaç yüzbin ya da milyon alın dursun. Büyük paralar riske etmektense küçük miktarlarda gelecek vadeden coinlere girmeniz tavsiyemdir. Sonuçta 2009 yılında bitcoinde aynı durumdaydı, bunlar niye benzer noktalara ya da en fazla 1 USD/birim fiyata gelmesin? Altcoinlerde bazıları kesin gelecek, doğru olanı bulursanız ve bu ekosistem devam ederse birileri birkaç yıl sonra dolar milyoneri olabilir rahatlıkla. 50 USD hiçbirimizi incitmez. Not: Kazanırsanız teşekkürlerinizi esirgemeyin :) Verge Reddcoin Mooncoin
 9. Afterdeep

  Ripple

  Şunu dedim ve ETH'lerime kıyamadığım için girmedim :))
 10. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bir sorum var; Paribu'da 1 bitcoin 8.605 TL şu an. BTCTürk'te 8.819 TL. Poloniexte tam 2.199 USD baktığım şu an (3,58'den 7.876 TL) Bu kadar geçirmek zorundalar mı? Kredi kartı ile direkt alsak bu farktan az olur?
 11. Afterdeep

  Burst coin -- hdd ile mining

  Sen yurtdışında neredesin bilmiyorum ama o ülkeye yazık senin bu sinir, stresinle. Hadi ben sinirli, stresliyim ama Türkiye'de yaşıyorum, mazeretim büyük. Senin hikayen nedir merak ettim gerçekten? Ne gerek var bu kadar uzatmaya herkese "son cevabı ben vermeliyim" yaklaşımına. Burada herkes görüş belirtiyor, konu başından beri okuyorum, dön bak bakalım kaç tane mesajında fikir istişaresi yaptığın kişilere hakaret etmişsin? Ne gerek var, küçük bir platformda ortak bir amaca koşmaya çalışan bir avuç insanız şurada yav..
 12. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Fiyatı çok düşük ve gelecek vadeden coinlere 30-40 dolar koyup unutma planım var. Bir kısımla da al-sat kovalayacağım. Şu an ucuz olup çıkış yapma ihtimali olan, gelecek vadedeceğini düşündüğünüz coin'ler var mı? Düşüncelerinizi bekliyorum.
 13. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bunlara hızlıca göz atabilirsin; 1 2 3
 14. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Ethereum 220'ye dayadı, cex.io'da 240 şu an. Çin'e açılıyor bu gece. Eğer Çin'de pozitif yüklenirse sabaha burstlemiş olacak tekrar. Gerçi bugün çıkacağı kadar çıktı sağolsun.
 15. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Şuna bir bakın derim, çok güzel dump/bump. Yakında bump gelebilir, 3-5 bişey koyun isterseniz; Dogecoin
 16. Afterdeep

  Ripple

  İzliyorum bir süredir. Yakın zamanda ciddi patlama bekliyorum XRP'den.
 17. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Saklamak için yarattığın adreste bir sitenin bir yerinde değil mi sonuçta? Bu iş kod işi. Ucu çok açık..
 18. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Tüm bitcoin ya da ethereumlarını offline'da internetten bağımsız şifreli bir usb stickte depoladığını ve kimsenin ulaşamadığını düşün.
 19. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Ben şunlardan alıp içine gömeceğim, offline'da içerisinde tutmana yarıyo, belli bir kodlama var, istediğin yere not al, daha sonrasında o kod silsilesi ile tekrar geri alabiliyorsunuz cüzdandakileri vs. vs. Legder Nano S Neden hardware wallet? Aynı siteden.
 20. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Toparlayacak, batmadı kimse. Panik yapıp sattıysanız bilemem ama düştüğü sevineden para varsa abanacaktınız aksine.
 21. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bende senin gibi düşünüyordum. Cuma günü 125 dolarken yapsaydım çok hoş olcaktı şu anda bu dediğin :)
 22. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bunun cevabını tam olarak veremem, benim çevremdeki herkes onu kullanıyor. Zaten hacim olarak bir Coinbase bir de Poloniex var bildiğim kadarı ile.
 23. Afterdeep

  Bitcoin #6

  BTC beni rezil etti Cuma'dan beri ETH trenini kaçırdım sayelerinde. Paribu bu sabah 15 dakikada halletti sağolsun. Paribu derim ben kısaca. İşlem şöyle kabaca; 1) Paribu'da hesap oluşturup para yatırıp BTC alıyorsunuz. 2) Poloniex'te hesap açıyorsunuz. 3) Poloniex'te BALANCES kısmında geliyorsunuz. BTC'y bulup deposit'e basıyorsunuz. Orada size bir deposit adresi veriyor. 4) İlgili adresi Paribu'ya gidip BTC aktar dediğiniz yere giriyorsunuz. 5) Paribu BTC'yi gönderdiğini SMS ile bildiriyor size sonra para Poloniex'e geçiyor. Sabah site yoğunken 15 dakikayı buldu bu transfer işlemi o nedenle panik yapmayın. 6) BTC'ler Poloniex'e geldikten sonra EXCHAGE'e girin. Sağ tarafta markets var, yukarıda BTC tabı seçili olsun. Ethereum alacaksanız ETH'i seçip ekran ortasında BUY ETH kısmına BTC'niz kadar ETH alım emri verin. 7) Aynı işlemi orada olan diğer tüm currencyler için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
 24. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Önceki sayfalara bunu koymuştum; Ethereum 82 firma katılıyormuş, Samsung, bankalar, Toyota vs. vs. gibi devler de var bunların içerisinde. Geleceği parlak görünüyor aldığı destek anlamında..
 25. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Ben de sabah BES'teki paralarımı bozup varsa yoksa ETH dedim 60 dolarlardan beri mal gibi takip ederek. Şimdi "hardwre wallet" alıp içine atıp unutacağım bir köşede. Trade için de ufak bir miktar atacağım ayrıca oynamalık.
×
×
 • Yeni Oluştur...