Jump to content

Afterdeep

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.469
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Afterdeep hakkında

 • Rütbe
  Afterdeep

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Afterdeep

  DAOC İhtiyarlar Heyeti nerede?

  Biz Phoenix'te yaklaşık bir senedir US beta (Kay - The Hun) zamanından 3 kişi oynuyoruz. Evet yaşlandık artık ama döndük dolaştık DAOC'a geldik yine 🙂 Her realmde neredeyse tüm charlar var. Nerede kişi sayısı az ve RP bonus fazla ise oraya geçiyoruz. Stealtherlar tüm realmlerde var nightshade, infiltrator ve shadowblade olarak. Midde 3 man healer+skald+zerker ya da warrior, albde friar, minstrel, reaver ya da duruma göre minstrel+2 reaver koşuşturuyoruz, bazen sorcerer oluyor 4 man koşuyoruz. Hib'de nightshadeleri RR8'e getirdikten sonra oynamadık bir daha ama orada da full templi charlar duruyor. Şu an albdeyiz ama dediğim gibi RP bonus nedeni ile. Reaverımın adı Binnaz, infiltrator Bukalemun. Selamlar.
 2. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Ben hala aktif olarak oynuyorum, herhangi birşeyi yaparken çok beklemiyorsun, dungeon ya da bölgede bir boss öldürmek için vs. Aktif oyuncu sayısı sıkılmamak için yeterli halen.
 3. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Nick nedir? Glatheros'u deneyeceğim.
 4. Afterdeep

  Elder Scrolls Online #3

  Oynayan var mı aktif olarak? Ben yaklaşık 1 ay kadar önce aktive edip nightblade kasmaya başladım tekrar.
 5. Afterdeep

  Altcoin Genel

  ETH yalan olabilir mi? Yarın o alliance'taki şirketler şunu yaptık, bunu yaptık desin görelim tekrar ETH'i. Şu an ETH kadar yol alan başka bir coin bence yok. Alliance'tan iyi haberler gelirse işler değişir. ICO'lar ETH'ten çıkışa neden oldu, e bir o kadar panikleyen dingil de var pazarda. Herşeye rağmen iyi yerde yine bence.
 6. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Bunun cevabı dayandırıldığı temelleri araştırmaktan geçiyor biraz bence. Uzun dönemde birşeyleri değiştirebilecek altyapı vadedenler ileride artacak olan altcoinler olacak.
 7. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Daha çok gelecek için umut veren projelerin altcoinlerini alıp stokluyorum ben. Araştırmak lazım tek tek, bazıları "gamechanger" olabilir ileride. Mesela storj; depolama alanını kullanıyor bilgisayarların, veri merkezlerinin sonu gelebilir bu teknoloji çok ilerlerse. Golem var, o da CPU'nuzun kullanmadığı kısmını kiralıyor sizden, gücü birleştirip süper bilgisayarlar oluşturmaya dayanan bir sistem mesela. Bu şekilde mantıklı fikirlerin olduğu "coin"ler er ya da geç bir yerlere gelecektir diye düşünüyorum.
 8. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Yukarıdaki mesajı 4 Haziran akşam 9 civarları yazmışım; o günden bugüne söylediğim 3 coinin değişimi; Verge: 150 --> 290 Reddcoin: 117 --> 146 Mooncoin: 0,0003 --> 0,0006 Şimdiye kadarki artışlar bu şekilde. Kendiniz inceleyin bu saatten sonra düşükten bir coini yakalamak en iyisi. Bu arada DGB'nin 9-10 Haziran'da Citiback ile görüşmeleri olacak, eğer başarılı olursa fiyat olarak fırlayacaktır. Geçenn hafta 0,1250'den aldım şu an itibari ile 0,2041. Hacim olarak gayet iyi durumda ve daha da yükseleceğini düşünüyorum, Citibank'tan çıkacak iyi bir haber kesin yükselmesine neden olacaktır. İzlemede kalın.
 9. Afterdeep

  Altcoin Genel

  Herkesin İngilizcesi az çok vardır, şu üç coin çok yeni, şimdiden konuşuluyorlar. Siz de inceleyin kafanıza yatarsa birkaç yüzbin ya da milyon alın dursun. Büyük paralar riske etmektense küçük miktarlarda gelecek vadeden coinlere girmeniz tavsiyemdir. Sonuçta 2009 yılında bitcoinde aynı durumdaydı, bunlar niye benzer noktalara ya da en fazla 1 USD/birim fiyata gelmesin? Altcoinlerde bazıları kesin gelecek, doğru olanı bulursanız ve bu ekosistem devam ederse birileri birkaç yıl sonra dolar milyoneri olabilir rahatlıkla. 50 USD hiçbirimizi incitmez. Not: Kazanırsanız teşekkürlerinizi esirgemeyin :) Verge Reddcoin Mooncoin
 10. Afterdeep

  Ripple

  Şunu dedim ve ETH'lerime kıyamadığım için girmedim :))
 11. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bir sorum var; Paribu'da 1 bitcoin 8.605 TL şu an. BTCTürk'te 8.819 TL. Poloniexte tam 2.199 USD baktığım şu an (3,58'den 7.876 TL) Bu kadar geçirmek zorundalar mı? Kredi kartı ile direkt alsak bu farktan az olur?
 12. Afterdeep

  Burst coin -- hdd ile mining

  Sen yurtdışında neredesin bilmiyorum ama o ülkeye yazık senin bu sinir, stresinle. Hadi ben sinirli, stresliyim ama Türkiye'de yaşıyorum, mazeretim büyük. Senin hikayen nedir merak ettim gerçekten? Ne gerek var bu kadar uzatmaya herkese "son cevabı ben vermeliyim" yaklaşımına. Burada herkes görüş belirtiyor, konu başından beri okuyorum, dön bak bakalım kaç tane mesajında fikir istişaresi yaptığın kişilere hakaret etmişsin? Ne gerek var, küçük bir platformda ortak bir amaca koşmaya çalışan bir avuç insanız şurada yav..
 13. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Fiyatı çok düşük ve gelecek vadeden coinlere 30-40 dolar koyup unutma planım var. Bir kısımla da al-sat kovalayacağım. Şu an ucuz olup çıkış yapma ihtimali olan, gelecek vadedeceğini düşündüğünüz coin'ler var mı? Düşüncelerinizi bekliyorum.
 14. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Bunlara hızlıca göz atabilirsin; 1 2 3
 15. Afterdeep

  Bitcoin #6

  Ethereum 220'ye dayadı, cex.io'da 240 şu an. Çin'e açılıyor bu gece. Eğer Çin'de pozitif yüklenirse sabaha burstlemiş olacak tekrar. Gerçi bugün çıkacağı kadar çıktı sağolsun.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...