Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

ya bir ressam quest serisinde 9 tane tuval koydurdu sağa sola, ödüllerinin hiçbiri işe yaramayan üçlü quest serisi için herhalde toplam 45dk koşmuşumdur aşağı yukarı. bayağı bezdiriyor oyun ama işte arkadaşla oynayacağım hedefi sayesinde ya sabır çeke çeke.

oyunu yeni alacaklara da uyarı, "caer sidi'den taşınmayız, siz buraya taşınırsınız" gibi sözler dönmeye başladı, (söylemiştim demeyeyim kanuni triggerlanıyor) transfer açılana kadar almayın derim oyunu gaye pati'yle oynamaksa. solo çekilecek eziyet değil, transfer etmezlerse pati'ye katılabilme ihtimaliniz de moonshot. üstüme vazife değil ama kendi çektiğimi başkası da çekmesin, 100₺ bayılmaktan kötü solo deneyimi oyunun.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, barbu dedi ki:

Valla baydım ben de hafif. Level kasasım gelmiyor hiç. Bugun level diye girdim. Forta gidip 2-3 pvp yapıp çıktım. 

Çok potansyeli olan bir oyun ama böyle bilemedim ya

Aynı hisler neden böyle bende bilemedim. hani şu dedikleri oyun ilk başta multiplayer co-op survival dı ya onun getirdiği  eksiklermi acaba ? mmo larda onlarca karakter class atçım, başka server gideyim dedim  5lvl dayım tekrar lvl kasıp oynamak gelmiyor içimden neden neden ya ? ?

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, Gangren dedi ki:

Guild'den kimsenin böyle bir söz verdiğini görmedim.

Yok söz verildi demedim. öyle birşey sen demişsin bugün, xunn iki gün önce taşınacağız diyordu. Ondan önce de taşınırız denmişti 1-2 kere. Sözlük bir durum yok ama insanlar o nedenle fazla düşünmeden rastgele dağıldı etrafa.

taşınma meselesi elbette sizin seçiminiz ama en azından yeni başlayanlara net ifade etmek lazım. Caer sidi’ye transfer açılma ihtimali sıfıra yakın.

Sosyal ağlarda paylaş

Caer Sidi şu anda prime time esnasında bile sıra olmayan, Covenant faction'ı için iyi bir server.

Karakter transferi ne zaman olacağı ve yeni karakter yaratmanın ne zaman açılacağına dair çok az detay var, kesin açıklama yok. Sadece US<->EU olmayacağı söylendi sanırım. Toptan guild transferi ise hiç bilinmiyor.

Detaylar kesinleşene kadar beklemek durumundayız en nihayetinde. Benim fikrim server transfer açılınca, yeni karakter yaratma imkanı da açılacaktır. 

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar guildden çıkarak transfer edebilecek, o detayları yazdılar. guild taşınamayacak yani. geçen sayfada verdiğim tweetten linke ulaşabilirsin.

transfer açılana kadar durum değişebilir, insanlar taşınmak istemeyebilir, bunu tahmin ederek yazmıştım geçen günlerde ama karar verip net ifade etmek lazım. full pop olan sunucudan taşınamayacak dormant charlar olacak, taşınmak istemeyen, kurulu düzeni olan veya kurulu düzeni seven guildler çok olacak şurada görüldüğü gibi. adamlar low ve med yerleri doldurmak yerine yeniden queue sebebi olabilecek şekilde transfere izin vermeyeceklerdir.

mostly negativeden mostly positive oldu store review bu hafta içinde sırf queue bitti diye, o riske girmezler.

Sosyal ağlarda paylaş

Megathread'i görmemiştim. Aşağıda c/p ettiklerim tahmin ettiklerimi doğruluyor:

Alıntı

Are the Full Server status permanent, preventing new characters from being created on them?

They are not permanent, we review the number of daily active players every day to determine Full status of servers. We will do a review prior to Character Transfers being made available.

Bir gün söylediklerini, diğer gün değiştirdikleri için beklemekte fayda var. Net karar verilebilecek bilgi yok ortalıkta.

Sosyal ağlarda paylaş

farketmiyor sanırım, sen bir yerde oynamaya başla gelecek transferler free olacak sanırım 2 hafta mı ne. Ha daha sonrada paralı devam edecek diye anlıyorum. Oyunun store u bize bayağı ucuz ve direk steam cüzdanı kullanıyor o bakımdan sıkıntı olmaz. Wow da char transfer yapsam mı diye 10 kere düşünüyorsun :O.

Sosyal ağlarda paylaş

oynarsam solo oynamam, sorularım var:

0-20, 20-40, 40-60 ortalama ne kdr sürüyor lvl'lamak?

yaratıklar/mob'lar fln nasıl respawn oluyor?

questler lvl kaçta bitiyor?

questline'ı takip etmeden lvl'lanıyor mu?

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

50 saatte 34 oldum, (sıfır queue, oyunda afk kalmadım) buradan hala 60 olan yok bildiğim ve flistimde 100 saati geçenler var bunun bir kısmı queue olsa da. Ama 100, hatta 150 ötesi muhtemelen kişiye göre.

Çat çut üstünde spawn oluyor zırt pırt. Çok hızlı spawn rate. Ama öyle toplayıp mass kesene rastlamadım.

bitireni bilmiyorum. Quest kadar çok veren yok, yaratık 30xp ise questi 2000xp filan.

forum guildine katılman şu anda imkansız, katılamayanlar bir yerde toplanamadı, dağıldı etrafa.

Sosyal ağlarda paylaş

Town board diye bi sey var age of koylusu gibi random 30 odun topla 5 balik tut 2 kurt kes tarzi gorevler. Onlari sik sik kontrol ediyorum. 15 20 dk da bir degisiyor board. Topluyorum kek gorevleri, teslim zaman limiti yok.

Daily faction bonuslari var gunde 3 tane yapsan bile iyi veriyor. Sari gorevler var leveline gore bolgedeysen iyi veriyorlar. Tek elite moblar falan var onlarin 2 4 dk spawni, digerleri patir patir spawn oluyor.

Gunde rahag en az bir iki level alirsin isten gelip oynayan biriysen.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyuna ısınamadım bir türlü ya. Belki de yaştan dolayı olabilir. Çok bayıyor beni sürekli town a git , quest e git. Tekrar tekrar bayıyor. 
Ha birde i7 4200 mhz işlemci ve gtx1070 ekran kartı ile herşeyi low a çeksem bile şehirlere yaklaşırken kasmaya başlıyor oyun. Red Dead i full ayarlarda rahat oynarken , bu oyunda sorun yaşıyorum. Fps probleminin de oyundan soğumama etkisi oldu.

janis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Darksun dedi ki:

farketmiyor sanırım, sen bir yerde oynamaya başla gelecek transferler free olacak sanırım 2 hafta mı ne. Ha daha sonrada paralı devam edecek diye anlıyorum. Oyunun store u bize bayağı ucuz ve direk steam cüzdanı kullanıyor o bakımdan sıkıntı olmaz. Wow da char transfer yapsam mı diye 10 kere düşünüyorsun :O.

Transferler world set içinde olacak yazıyordu sanki,  Caer Sidi ' de Vanaheim Terra.. O setde de şu an karakter açımına izin veren 4 server var .. Leveling in zor olduğundan bahsetmişler, taşınılacak server belli olsa, ufak ufak ben de karakteri kasardım..

loop tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bizim serverda 60 lar görüyorum ben, wow dan oynadığım yabancılarla oynuyorum 56 ya gelen var. Adamlar hayvani oynuyor gerçi. Çok baymadan börtü böcek toplayarak oynamanızı tavsiye ederim. Oyunun yapısı biraz garip osursanız xp verecek şekilde tasarlanmış , haliyle kendi halinizde takılsanızda lvl alabiliyorsunuz. İş güç derken bizimkilerin lvl aralığını kaçıralı bayağı oldu ama kendi halimde gezine gezine lvllıyorum 34 oldum işte. Sub olmayınca insan kendini çok zorlamıyorda ? . Crafting&gathering kısmı ayrı bir oyun gibi bayağı detaya girmişler (bir swg olmasa da), o tip işleri de seviyorsanız oyun size göre bir deneyin derim, 100 kaat kesinlikle değer.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, loop dedi ki:

Transferler world set içinde olacak yazıyordu sanki,  Caer Sidi ' de Vanaheim Terra.. O setde de şu an karakter açımına izin veren 4 server var .. Leveling in zor olduğundan bahsetmişler, taşınılacak server belli olsa, ufak ufak ben de karakteri kasardım..

hiçbi yerde yazmıyor abi o. sadece region lock var US-EU gibi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...