Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

gene olurdu. sorun para değil ki 2000 kişilik server limiti. 

"ben de en sevdiğim twtich yayıncısının serverında oynayacağım" diyenlerin girebileceği kadar kapasite yok ki.

sunucuları aşırı yanlış tasarlamışlar. kim tasarladıysa tebrikler gerçekten.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen block dodge roll, stamina, conan'dakine benzer. heavy light attack falan var. hatta animasyon bitmeden dodgelayamamak da aynı conan gibi sdab. hitbox'lar biraz acayip, piksel hedef alman gerekiyo galiba direkt. npc'ler aşırı oynak, yerinde duran npc yok. kocaman ayı da dev de gelse her şey aşırı hızlı.

weapon swap, dodge, block, çok responsive değil oturması lazım baya.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, smyrnas dedi ki:

Abi allah kahretsin arkadaşın gazına gelip otuken diye bir serverda kastım . aman allahım dedim ben nereye düştüm. işin kötüsü hangi servera adım atsak türk dolu. Bu oyunu bir TR server şart. herkesi canlarından bezdirmişler. 

TR ve Rus feci ya her taraftalar :d ama eğlenceli haraslamak globalde turkleri asdf

Sosyal ağlarda paylaş

pvp'yi biri açıklayabilir mi? kale kuşatması falan dediler geldik ama sistem garip. incoming war yazıyor, sign up diyorsun, sahip klan kimse o seçiyor 50 kişi. pvp nasıl takılıyoruz, flag açıp noob mu kovalıyoruz sadece open world?

cyrodiil gibi bir şey yok mu?

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, sylvanas dedi ki:

pvp'yi biri açıklayabilir mi? kale kuşatması falan dediler geldik ama sistem garip. incoming war yazıyor, sign up diyorsun, sahip klan kimse o seçiyor 50 kişi. pvp nasıl takılıyoruz, flag açıp noob mu kovalıyoruz sadece open world?

cyrodiil gibi bir şey yok mu?

5v5 gibi bir pvp arıyorsan yok. 3v3 de yok. 

dediğin gibi şehir'e saldırılan 50v50 var ama onu da guild sahibi seçiyor adamları. 

ama 60 lvl olursan 20v20 savaşlar var. kendi factionunun npc sine gidip girmek istiyorum diyosun.

bunlar dışında şu an tek yapabileceğin pvp flag açıp dünyada gezmek. 

Sosyal ağlarda paylaş

Evet bi adam 50 kisi seciyo. Girmistim secmediler levelim ortalamanin ustunde olmasina ragmen. Savas da instance'di zaten. Hayalimdeki pvp yok oyunda. Ben map cyrodiil gibi dusunerek almistim, bilgim olmadan. 

Millet 60 olsun sonra open world gank ve adam toplama falan baslar belki. Teke tek kapismalarin dunya savasina dondugu gunleri ozledim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...