Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

şehirlerdeki fps düşüşü diskten bağımsız, m2’de yüklü ama şehirde 60’dan 30’a düşüyorum hele kalabalıksa. açıyorum gpu kullanımı yarıya düşmüş, cpu maxta. tahminimce çok çekirdek istiyor player çoksa etrafta, bende 4 sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

selamlar... yıllar önce üyeydim buraya, arada girer bakardım şimdi tekrar üye olayım dedim:)

oyunu daha almadım, az oturmasını bekliyorum 5-10 güne alırım sanırım. marauder olmayı düşünüyorum ama keşke Patide marauder olsaymış, o daha çok yakışırdı lut kavmine asdf

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Darksun dedi ki:
Spoiler

performans bakımından sorun yaşayanlar oyunu mutlaka ssd veya türevi bir yere alsın. Benim steam büyük depovari bir hdd ye yüklüyor genelde (5400rpm) gittim m.2 ya aldım 2 gün önce bir anda oyun başka bir halta dönüştü resmen.

abi aldığın ürünü linkler misin, aynı sorun bende de var.

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, sylvanas dedi ki:

healing'in int ile bir ilgisi var mı? sadece lifestaff hasarının arttığını gösteriyor oyundaki bilgiye bakarsak.

onu bilmem de ben de bi soru sorayım

ranged karakter açacam, yakın dövüşte rapier uygun deniliyor full Dexterity gidildiği için. ama çoğu yerde yakın dövüş için hachet iyi diyorlar nette. şimdi hachetli okçu olur mu sizce? 

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, korro dedi ki:

onu bilmem de ben de bi soru sorayım

ranged karakter açacam, yakın dövüşte rapier uygun deniliyor full Dexterity gidildiği için. ama çoğu yerde yakın dövüş için hachet iyi diyorlar nette. şimdi hachetli okçu olur mu sizce? 

ben bow/spear gidiyorum. rapier wow'daki dagger tarzı biraz, hafif dot var, counterattack var fast dodge falan var. öyle saniyelik ve yarım saniyelik skill window var çoğu harekette. biraz assasin's creed'in eski combat sistemi gibi. tam mob sana vurmadan bi şeye basıyosun counter attack yapıp stunluyorsun filan. seri bi tarz ama sevmedim. 

hatchet'in çok garip acayip bi hitbox şeyi ve menzili var ona da bi türlü ısınamadım. uzun fightlarda güzel buffları var tabi, dungeonlarda güzel gayet.

spear çok iyi bana kalırsa. bir sürü cc var, menzil var, dot var. bow/spear epey yaygınlaştı zaten.

1 dakika önce, Mortis dedi ki:

Life Staff sadece focusla scale oluyor diye biliyorum hem damage hem heal,  wikide de öyle yazıyor

yanlış demişim focus diyecektim. heal de focusla artıyo mu onu merak etmiştim de. detaylı bi stats ekranı olsa keşke yok galiba şu an.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

selam, kaç kişi var guildde sizin? server full mü, kasarken boş server daha iyi diye düşünüyorum da ondan sordum. bi de marauder istiyorum ama siz covenant olmuşsunuz? çok fark varmı bunların arasında, daha doğrusu fark ne, sadece kozmetik mi?

Sosyal ağlarda paylaş

aynen xp vermek en anlamsızı teoride ama ben baya verdim. leveling çok zor 100 saat oynadım level 37 olabildim. bu yaşta mmo oynuyoruz o leveling ne kadar kolaylaşsa kardır. genelde %10 şuan çoğu teritoride xp gain bi de full pvp açık oynuyorum rahat %20 bonusum var. o kadar da kasamıcam açıkçası.

esas benim anlamadıgım o kadar oynamaya rağmen teritori standingler 15 falan oldu. nasıl 300 olacak olm bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...