Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

geceleri kotaların hesaplanmaması olayına inanmıyorum ben, her türlü geçirirler kotaya.

Ben de böyle düşünüyorum.
Türkiye'de internet kullanıcıları vur deyince öldürdüğü için geceleri internet öyle bir hale gelir ki o hat trafiği yüzünden internet hızı zaten düşer.

Şirket de bunun önüne geçmek isteyecwk herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

bildiğim kadarıyla geceleri "aknsız bölge", kotasız bölge değil. sen gidip 4gb kotalı internet alırsan senin hala internetin 4gb kotalı oluyor. üstüne para veriyor olacaksın.

bu ne demek yaw. zaten burada kimse "kota" derken, teknik olarak AKN ile kota arasındaki farktan bahsetmiyor ki, direk akn'den bahsediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

CthuLhu said:

bildiğim kadarıyla geceleri "aknsız bölge", kotasız bölge değil. sen gidip 4gb kotalı internet alırsan senin hala internetin 4gb kotalı oluyor. üstüne para veriyor olacaksın.

bu ne demek yaw. zaten burada kimse "kota" derken, teknik olarak AKN ile kota arasındaki farktan bahsetmiyor ki, direk akn'den bahsediyor.

ben bu mesajı öyle anladım, yanlış anlamış olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ttnet'in hala 6gb kotalı pakedi var mesela.

sabonis said:

CthuLhu said:

ben bu mesajı normal kotadan bahsediyor olarak algıladım, yanlış anlamış olabilirim.

Nekro said:

2 gün once superonline dan eleman geldi eve ucuza kampanya yapmislar 50 mbit kotalı internet satmaya calisti. Bu degisiklikten once yakaladigimizi 24 ay silkelim diye ugrasiyorlar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

SOL 50mbit 125gb AKK,
cep telefonu ​​​Turbo Ekstra 2 GB 1000DK her yöne 1000SMS ​ ​ ​
turkcell tv+ çok boktan kanalları olan (1-2 4K HD kanal var hadi) ileri geri sarmalı
hepsinin içinde olduğu paket fiyatı 99TL. 24 ay taahhütlü.
bi de 50gb cloud ve bip falan saçma detaylar veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Güncelleme gelmiş.

Tam tarih verilmiş. 31.12.2018 de akn tamamen kaldırılıyor.

Bu süre boyunca 2017 mayıs ayında geçerli olmak kaydıyla akn sonrası hızlara güncelleme gelmiş.
02:00 - 08:00 arasında aknsiz bölge olarak ayarlamışlar.

http://i.hizliresim.com/l3q1Lr.jpg

Tam detay burda.
https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurul-Karari/Adil-Kullanim-Noktasi-AKN

Upload ile ilgili herhangibir değişiklik yok.

şuna güvenmek istiyorum ama kesin bi ibnelik yapar bunlar

mayısta hız güncellemesi geldikten sonra tarife/fiyatlarla oynarlar mı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...