Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

GONDARCENGIZ said:

abi ufaktan büyük şehirlere her mahalleye fiber döşemeye başlasalar çokmu zor bişey anlamıyorum mk,çağ dışı internet kullanıyoruz hala

Abi şu baya zor ve derin mevzu :) İçinde olunca anlıyor insan.

Adamlar takır takır döşüyor burda. Önden makina asfaltı kesiyor arkadan iki adam kürekle açıyor 2 kişi boruları koyuyor en arkadaki iki kişide kapatıyor. 1 km yi 1 günde yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ttnet çok salak yemin ediyorum 1.5 senedir 8mbit/50gbAKK kullanıyorum bu aptallar altyapıyı 1 sene önce mi ne değiştirmiş kendim gidip sormasam sölemicekler şimdi 35mbit/100gbAKK aldım eylül ayında bitecek taahhütlü hattım için. eften püften kampanyalar için arıyorlar ama ''altyapınızı değiştirdik daha yüksek hızla net verelim'' demiyorlar

şimdi bu mayısta başlıcak hız düşürme olayları mevcut sözleşmelileri de kapsıcak mı yoksa sözleşmede yazdığı için 3mbit'e mi düşürecekler hızları?..
Sosyal ağlarda paylaş

1 mayis'a kadar sure var, bugun kotayi doldurdum bakalim kaca dusecek diye niye bekliyosunuz anlamadim. Tembellikten ne yazdigini okumamissiniz bile.
https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%C4%B1%2f(518)_(10)+Adil+Kullan%C4%B1m+Noktas%C4%B1.pdf

AKN ile ilgili sozlesmede ne yazdiginin bir onemi yok. BTK, AKN asimi sonrasi hiz ne olacak dediyse onu yapmak durumundalar.
Sosyal ağlarda paylaş

02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil
edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN
sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,

gece 2 ile 8 arasında yaptıgımız download lar kotaya yansımıyor mu şimdi son kararname ile?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

1 mayis'a kadar sure var, bugun kotayi doldurdum bakalim kaca dusecek diye niye bekliyosunuz anlamadim. Tembellikten ne yazdigini okumamissiniz bile.
https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%C4%B1%2f(518)_(10)+Adil+Kullan%C4%B1m+Noktas%C4%B1.pdf

AKN ile ilgili sozlesmede ne yazdiginin bir onemi yok. BTK, AKN asimi sonrasi hiz ne olacak dediyse onu yapmak durumundalar.

şunu başlığa yazın artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...