Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
doğru 35 i felanda görüyor onla alakalı değil demek. 96 kbps olması lazım şu an. bişeyi beceremiyo bunlar ayarlayamamışlar. çünkü bi ara torrent downloaduyla web browsing ayrı kanallar gibi çalışıyordu etkilemiyordu birbirinin hızını avea zamanında. torrentte 11 kb/sn ile downlad yaparken aynı anda browserda da 11 kb/sn download yapıyordu birbirini etkilemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

145 ama taahhütlü kampanyam yok ve yalın adsl parası var içinde

ben böyle aptallık görmedim lan 100mbit 500 kotalı nete 170 lira veriyorum, lan zaten 8mbit ile ayın başında başlasan sonunda 500gbye anca gelirsin. ben olsam forumda herhangi bir konuda hiçbkimseye ahkam kesmezdim bundan sonra. adminliği de osmaniac'a bırakırdım.

ha competitive blin'ler csgo'da dsl kullanıyorsa bilemem, o ayrı...
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Silphatos said:

145 ama taahhütlü kampanyam yok ve yalın adsl parası var içinde

ben böyle aptallık görmedim lan 100mbit 500 kotalı nete 170 lira veriyorum, lan zaten 8mbit ile ayın başında başlasan sonunda 500gbye anca gelirsin. ben olsam forumda herhangi bir konuda hiçbkimseye ahkam kesmezdim bundan sonra. adminliği de osmaniac'a bırakırdım.

ha competitive blin'ler csgo'da dsl kullanıyorsa bilemem, o ayrı...

parasıyla değil mi kardeşim

envelope has been defused.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

8mbit ile ben sadece torrent'te her ay 1tb+ üstüne çıkıyorum lel

senelerdir kullandığım için pakedim de var zaten 101 lira ödüyorum sadece.

her ay 1 tb indirecek ne bulabilirsiniz abi. bir günlüğüne nitro aldım download yapayım diye, 3 saatte bitti downloadlar hakkını vereyim diye film falan indirdim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Xenus said:

8mbit ile ben sadece torrent'te her ay 1tb+ üstüne çıkıyorum lel

senelerdir kullandığım için pakedim de var zaten 101 lira ödüyorum sadece.

her ay 1 tb indirecek ne bulabilirsiniz abi. bir günlüğüne nitro aldım download yapayım diye, 3 saatte bitti downloadlar hakkını vereyim diye film falan indirdim sonra.

ahah aynen ya. ben de heycanalndım nitro aldım. dl edecek birşey bulamadım remsen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...