Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider-Man: Homecoming (2017)

eregorn

Öne çıkan mesajlar

senko said:

bir de amcası nasıl ölüyor
orası biraz muallakta kaldı
yeniden çekmeleri lazım

Ya bi tane serseri var. Bi tane de kotu esnaf. Esnaf olan Peter'a yamuk yapip not my problem diyor. Sonra serseri de bu esnafa kotuluk yapiyor. Tam kacarken esnaf yardim etsene diye R yapiyor Peter'a. Peter da laf sokmak icin not my problem diyor. Sonra serseri Ben amcayi.... Yazamicam, elim gitmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

senko said:

bir de amcası nasıl ölüyor
orası biraz muallakta kaldı
yeniden çekmeleri lazım

Ya bi tane serseri var. Bi tane de kotu esnaf. Esnaf olan Peter'a yamuk yapip not my problem diyor. Sonra serseri de bu esnafa kotuluk yapiyor. Tam kacarken esnaf yardim etsene diye R yapiyor Peter'a. Peter da laf sokmak icin not my problem diyor. Sonra serseri Ben amcayi.... Yazamicam, elim gitmiyor

https://www.youtube.com/watch?v=n9zo5b6QXTo
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Robert Downey Jr., who plays the red and gold-armored Marvel character, has closed a deal to join the cast of Spider-Man: Homecoming, Marvel and Sony’s reboot of the web-crawling superhero, sources tell THR.

Tom Holland will star as Peter Parker/Spider-Man and is making his debut as the character in Civil War (and already garnering praise for his take on the role).

The movie establishes a key relationship between Tony Stark/Iron Man and Parker and Homecoming will continue that thread.

Robert Downey Jr da katılmış filme.

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/djjrkhjpmqoyhpbkxusm.png
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Ya arkadaş bunun bu kankasının omg spiderman demesi nedir ya daha ilk filmden. Spiderman marvel evreninde karakterini en iyi saklayan eleman resmen (cw didnt happen) aman aunt may'in yüreğine iner diye. Her şeyle kendi sefil genç haliyle tek başına baş etmesi/edememesi de dramasının önemli parçası. I'm not a kid bla bla diyaloğunu git vision'a yap hawkeye'a yap.

Ama eleman güzel oturmuş, dalga geçe geçe dövmesi falan yakışmış baya lel

He bi de spider sense yok mu bunda, "abi evde eleman var tavanda gezme" diyen? Önceki filmde de olmayacak bi yumruk falan bişi yemişti de uyuz olmuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...