Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider-Man: Homecoming (2017)

eregorn

Öne çıkan mesajlar

tamamiyle yanlış. İlk üçleme çok güzel bir seri olarak başladı. İkinci filmle tavan yaptı ama üçüncü filmde venomla falan hayranlarını üzdü. Özellikle o kostüm falan neydi. Beklentileri karşılanmadı, Sam Raimi çok üzüldü. Bırakıyorum korku filmi yapıyorum dedi. Sony sil baştan yapalım dedi. The Amazing Spider-man hikayesine sonuna kadar sadık kalan bir seri geldi. Her şey çok iyi ilerliyordu. Sony kendi spiderman evreninin yaratmak istedi ve ikinci filmden sonra "Sinister Six" filmini piyasaya çıkarmak istedi. Spider-man'in arada bir göründüğü ama ana temanın Sinister Six olduğu bir film. Sonra ki yıl "The Amazing Spider-man 3" gelecekti. Hemen ardından Venom solo filmi gelecekti. Sonra Venom konulu bir The Amazing Spider-man filmi. Bunlar hep adım adım ilerliyordu derken Marvel çıktı, Civil War çekiyoz Örümceğe ihtiyaç var dedi. Sony para var mı dedi. Olmaz mı diye cevap verdi Marvel. Ortak film yapalım o zaman dedi Sony. Origin yapamayız, çok geç kalırız o zaman MCU'ya dedi Marvel Tamam origin olmasın ama Thor filminin tarihini isterim dedi Sony. Thor filmi geriye gitti.

Bütün olay bu
Sosyal ağlarda paylaş

su "hikayesine sadik kalmak" da ayri bir ayak bagi gerci.
kolundan ag atan spidey mesela hikayesine sadik degildi, amazing spider man'den 4kat falan daha iyiydi. emo oldugu hali kotuydu ve o tarihte adam da karta kacmaya baslar gibi durdugu icin james bond gibi yeni oyuncu koymalari gerekiyordu belki. her neyse, calisa calisa sinifta kalmak gibi bisiydi the amazing spider man. spider man vs the amazing spider man'e bakinca 8.5'luk film vs 7'lik film durumu ortaya cikiyor dogrusu.

ama orijinale sadik falan... (su vincli sahne emo spider man'den daha berbat bisi bu arada)
Sosyal ağlarda paylaş

ne acidan degerlendiriyorsun filmleri?
sinema sanati adina konusursak hepsi ya vasat ya vasatin altinda
ama entertainment adi altinda konusursak bi ant-man avaraj kaliyor
marvel dc vs filmlerine 2-3 saat `guzel vakit` gecirmek icin gidiyorum diye dusunmek lazim.
yok cizgi romanin 543. sayisinda aslinda oyle degimis, yok bilmeninin kardesinin baldizi aslinda tam da yansitilamamis diye dusunursen tadi kacar tabi
o filmlerin tek bi amaci var adi ustunde entertainment.
adam sana ne bi dusunceyi, fikri irdeletmeye calisiyor ne de bir mesaj verio
bak supermanla batman kavga edio diyo

ben bu bakis acisi ile seyrediyorum en azindan.
ustunde kelam edilecek, dusunulecek filmler baska benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Son Spider-Man reboot fena değildi bence. Tamam vinç sahnesi gibi tırtlıklar vardı, boss-fight'ları da bebelere balon bilgisayar oyunu satabilmek için kasmışlardı ama genelinde gevezeliğini falan iyi vermişlerdi Spidey'in. Boşuna fazla eleştiriye tutuldu. MCU'ya geçişten sonra çok ümitliyim bu yeni filmden.

Avangers'ları ben de pek sevmiyorum. Her kahramana odaklanayım derken hiçbirini çok gösteremiyorlar bence.

Captain America filmleri çok çok güzel, SHIELD hikayesini de anlatarak çok güzel yoğuruluyorlar.

Iron Man ilk iki mükemmel, üçüncü yönetmenin kurbanı ama yine ortalama üstü.

X-Men ilk iki film iyiydi, 3. biraz zorlama olmuştu, son film çok iyiydi, ama yeni filmin Sansa'lı falan castingi o kadar kötü ki beklentiyi düşürdüm.

Wolverine X-Men'de gayet iyi, solo filmleri birbirinden tırt. Zaten bütçe dediğin 1500 maaş, sigortayı da asgariden yatırıyorlar heralde.

Deadpool düşük bütçeyle yapabileceğinin en iyisini yapmış, atmosfer 10 numara, ama daha ihtişamlı bir konuya, onu işlemek için de daha fazla bütçeye ihtiyaç var.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, o yüzden düşük bütçeli diyorum zaten. 10 sene önce çrkilmiş spider-manın, iron man 1'in yarısından az (140m) aradaki enflasyona rağmen. İron man 3'ün neredeyse dörtte biri, spider-'man 2nin 200 dolar milyon altında. Yine Fox'tan gidersek X Men 3 bütçesiyle de bu filmden 2 tane daha çekebiliyorsun neredeyse. Süpre kahraman filmi için gayet düşük bütçe.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

bu arada captain america falan bence vasat. avangers vs vs.. hepsi rezil

bence winter soldier son yıllarda çıkan en iyi marvel filmiydi.

nileppezdel said:

wolverine azalarak bitsin abi artık. en mutant olmayan mutantı xmen'in yüzü yaptılar. Atarlı yakışıklı demirli alfa erkek yani comic standartlarında bile vasat bence. O kadar janjanlı özel güçleri olanlar varken içinde adamantium mu ne gezen testosteron fıçısını bu kadar öne çıkarmak gerçekten çok itici. Ama seviyorlar işte, sucuk ekmek de seviyormuş. Hayırlısı.

aynen.
ama sinemaya uyarladığında baya komik kalan mutantlar da var xman de. mesela banshee. milletin o kadar güzel yeteneklerinin olduğu yerde çığlık çığlığa uçan birisi güldürüyor sdfghh

GERGE said:

Bir Ant-Man'i evden izledim ben de. Guardians of the Galaxy yeter sirf bence ama =)

guardians of galaxy vasattı.

antman sırf castle götürdü işi yan roldeki meksikalı tip bile baya yardı. yoksa eldeki malzeme kısıtlı abi, antmanin neyini çekeceksin de biz izlerken keyif alıcaz. karıncalarla koşuyor, arıya biniyor..

bana kalsa örümcekle uğraşana kadar blade'i çeksinler tekrar vakti geldi. bi de adam gibi punisher çeksinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...