Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

13-14 yıldır paticik üyesiyim hala buradan aşk tavsiyesi alma mantığını anlayamadım.

di mi lan yazmasın kimse birşey.
body tavsiyeleri
doktor tavsiyeleri
tatil tavsiyeleri

mal mısınız arkadaşım internetten herhangi bir tavsiye alıyorsunuz.

@eregorn bırak gitsin hacı 1 aydır aramamak ne demek. böyle şeyler görünce insan o geçirdiği 6 seneye acır ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben öneri almayın demedim bana garip geliyor dedim.

ilişki meseleleri çok kişisel. içinde çok fazla değişken var. soru soranın burada post atıp wot yazarak bile aktaramayacağı yüzlerce faktör var. herşeyden önce işin içinde başka bir insan var, öneriler başka bir insanın adına yapılıyor çoğu zaman.

bana garip geliyor işte bu.

ben en yakın real arklarımdan bile aşk konusunda tavsiye almam. bu benim ilişkim, kararlarımı ben vermeliyim. kararlarım kötü çıkarsa da sonuçlarına ben tek başıma katlanmalıyım. çünkü istesem de o sonuçlara tek başıma katlanıcam, kimseye yıkamam bunları.

diyelim ki bunu göze alıp yine de yardıma ihtiyaç duydum. kimse o ilişkideki pozisyonumu benim kadar iyi bilemez. kimse de kız arkımı benim kadar iyi tanıyamaz. bu bağlamda da kimsenin önerisi benim kendi kararım kadar iyi olamaz.

tabii çok yüzeysel konularda öneri tabi ki alınabilir. özellikle de ilişkinin gidişatını etkilemeyecek aşırı konularda.

6 yıllık ilişkisi deprem geçiren adama "bırak gitsin billiider arama bir daha unut gitsin" demekten kolay bir şey yok bu dünyada.
gerçi bana karşılık olarak "o zaman tatil önerisi de almayalım" diyerek bu kadar farklı tipte yaklaşılması gereken olayları nasıl bir tuttuğunu göstermişsin. body salonu önerir gibi aşk önerilerinde bulunuyorsan umarım çevrendekiler seni pek takmıyordur. onlar adına hoş olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç gün önce snowboard yaparken kıç üstü, daha doğrusu tam kuyruk sokumu üstü feci düştüm. Gözlerim karardı acıdan. Üstüne "tatile kaymaya geldik otelde duracak halim yok, hem o kadar para verdik" diyerek 2-3 gün daha kaydım, 1-2 kere daha tekrar düştüm aynı bölge üstüne.

Şimdi feci ağrı var. Uzun süre oturunca falan hareket ederken bayağı fena. Tuvalette bile problem yaşıyorum. Kırık olabilir, ama sadece travma da olabilir semptomları aynı dediler. Anlamak için yarın röntgen çekecekler bakalım...

Meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...