Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

geyigi bi kenara birakacak olursam..

uzunca bir sure yasadigim ulkeden ayrilip, middle of nowhere bir yerde calismak icin tasiniyorum bugun.

her ne kadar cogu seki siklemedigimi dusunsem dahi gercek dostlari ve samimi arkadaslari arkada birakip gitmek insana biraz koyuyormus.

2008'den beri araliklarla gidip geldigim, son 3-4 senede de surekli yasadigim bir yerde biriktirdigim esyalarin fazlaligi ise gercekten goz korkutucuymus. (umarim otobus kargo yaptirdigim urunler gumruge takilmazlar)

uzucu bir gun..

sevdigim insanlardan ayriliyor olmak uzucu bir seymis. cok sagol petrol fiyatlari..

merhaba yeni baslangic :/ senden simdiden nefret ediyorum yalniz yeni baslangic. agzini kirayim sevgili baslangic.

yeni başlangıçlar yapabildiğin için kendini şanslı saymalısın.

ek1: ağlama melis,
ek2: beni de yeniden başlatsana.
Sosyal ağlarda paylaş

6 yıldır birlikte olduğum kadının bana "düşünmeye ihtiyacım var. biraz yalnız kalmam gerekiyor"demesinin üzerinden tam 1 ay geçti. 1 aydır ne arıyor ne soruyor. İnsan hiç mi merak etmez lan?! Bu süre zarfında sana hiç bir şekilde etkide bulunmıcam, rahat rahat düşün. Aramıcam sormıcam. Söz diyen dillerimi emcüklesinler.

Yaklaşık olarak 1 aydır sigara içmiyorum. Bıraktım mereti. Zor ama olsun içmiyorum. Yavaş yavaşta değil, bi anda bıraktım.

Kilo verdim lan. 111 Kilo olmuşum. Sabah koşuları ve rejim etkisini gösteriyor.

Maaşımı alsam da online maya eğitimine başlasam. Onu geçtim yazıldığım kurs hala başlamadı. Ocak sonu şubat başı dediler. Cuma aramazlarsa okulu basarım. Hayır yeni bir başlangıç yapim ileri adım atim diyorum, saldıran saldırana.

Kendime ait domain aldım. portfolyo olarak kullancam. Yapacak işlerim olsun bi. Yaklaşık olarak 2 yıllık 4 farklı iş kurma planım var. Adım adım ilerliyorum.

Çok karmaşığım lan. Bu kız niye aramıyor. Ne zaman arıcak? Hele bi arasın. Yeter artık iyi adamı oynadığım. Zınnııık olcam. Adana bebesiyim her yerde çarpışırım...

Çok çabuk gaza geliyorum.

Naptın paticik?
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

6 yıldır birlikte olduğum kadının bana "düşünmeye ihtiyacım var. biraz yalnız kalmam gerekiyor"demesinin üzerinden tam 1 ay geçti. 1 aydır ne arıyor ne soruyor. İnsan hiç mi merak etmez lan?! Bu süre zarfında sana hiç bir şekilde etkide bulunmıcam, rahat rahat düşün. Aramıcam sormıcam. Söz diyen dillerimi emcüklesinler.

Yaklaşık olarak 1 aydır sigara içmiyorum. Bıraktım mereti. Zor ama olsun içmiyorum. Yavaş yavaşta değil, bi anda bıraktım.

Kilo verdim lan. 111 Kilo olmuşum. Sabah koşuları ve rejim etkisini gösteriyor.

Maaşımı alsam da online maya eğitimine başlasam. Onu geçtim yazıldığım kurs hala başlamadı. Ocak sonu şubat başı dediler. Cuma aramazlarsa okulu basarım. Hayır yeni bir başlangıç yapim ileri adım atim diyorum, saldıran saldırana.

Kendime ait domain aldım. portfolyo olarak kullancam. Yapacak işlerim olsun bi. Yaklaşık olarak 2 yıllık 4 farklı iş kurma planım var. Adım adım ilerliyorum.

Çok karmaşığım lan. Bu kız niye aramıyor. Ne zaman arıcak? Hele bi arasın. Yeter artık iyi adamı oynadığım. Zınnııık olcam. Adana bebesiyim her yerde çarpışırım...

Çok çabuk gaza geliyorum.

Naptın paticik?

kötü haberlerim var sana

akşam simidi olmuş abla
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

oha auril öküz müsün lan, geyiğin de sınırı var anasını satim.

hacı şöyle okuyunca kızdan çok senin ihtiyacın varmış düşünmeye sanki :) aynı gazla devam

bu konularda biraz acı konuşmak gerekiyor malesef

kes bitir, başka mecralara yelken aç kardeşim
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ben bu topiği de çok anlamıyorum zaten neyse ki sevgili günlük diye başlamıyosunuz postlarınıza.

Hayali arkadaşınla konuşur gibi oturup yaz bak bi, iyi geliyo insana. Tabi anonimliğin yoksa iyi gelmeyebilir de sdf

Dükkan olmasa normal deftere tutucam bi günlük, ama işte dükkan var dükkanı bırakamam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...