Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Auril said:

karaciğer gg olmuş günnük
değerler olması gerekenin 20 kat üstü

yaglanma varsa ve ast alt yuksekse enginar extractlari var bole gida takviyesi kafasi, ben onla baya toparladim kilo verene kadar

said:
One study in persons with high cholesterol has noted decreases in liver enzymes associated with high dose (1,800mg of a 25-35:1 concentrated extract) of artichoke, where over 45 days a decrease was seen for y-GT (25.8%), AST (17.3%), and ALT (15.2%) with no influence on GLDH

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10758778

benim bundan 3-4 sene once biri 500 biri 680 mi neydi, karacigerde 15mm mi ne buyume vardi ve cildim sapsari idi

http://i.imgur.com/Bcuo7ut.jpg

son tahlil o yuzden cok takma ya eger bir hastalik yuzunden degerler batmadi ise

sirf kizartmayi hayatindan cikararak bile baya toparliyabilirsin karacigeri
Sosyal ağlarda paylaş

Abi italya vizeyi 24 gun vermis sdf. Bundan onceki de italyadandi ve 6 aydi. Sebebini anlamadim valla. Para filan daha fzlaydi, her belge tamam. Tatil planim kadar da vermemisler. Hani gicik kapsalar, suphelenseler daha az verirlerdi. Ya da 1 ay da degil. Random lan gun sayisi.

Hata mi var acaba. 24 ay istemistim. 24 gun gelmis amk
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben 24 ay istedim. 5 sene filan bile veriyorlar. ilk defa çıkmıyorum ki. önceki vizem daha parasızken bile 6 aydı sdfs.

12 ay versinler, 6 ay versinler sorun değil. Sordum orada. Fazla istemen birşey etkilemez negatif olarak.

hayır 24 gün olayı çok saçma.

1 günde verdiler vizeyi. Araştırmamış bile adamlar beni. hemen vermişler. 1 hafta, 15 gün veya 1 ay da değil.

24 gün abi. Biri ay yerine gün kısmına girdiyse oradan olmuş olabilir diyorum.

Emin olamadım. Yarın gidip sorucam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...