Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bu gece öyle bir rüya gördüm ki filmi çekilse kapalı gişe oynar herhalde. deist bir insan olarak bütün istanbullular olarak tekbir getirdiğimiz kısmında beynim eridi artık. kız bir bebeğimiz olduğu kısmı eşimle ablamın arasının pek iyi olmadığı halde bebeğimizin ismini (EFSİN ulan yemin ediyorum daha önce böyle bir kelimeyi ne duydum ne ettim, anlamı bile varmış dallı budaklı bişi) ablamın koyması ve eşimin ablama sinir olmaktan çatlaması vs. bunların hepsinin ingilizlerin istanbulu işgali sırasında olması falan ulan hatırladıkça kafayı sıyırıcak gibi oluyorum.

ha bir de eşime anlattım gece 4 te kalkıp rüyayı, tek dediği Efsin ismi güzelmiş aslında ya oldu ve uyudu

abi çok ilginç bu kelimeyi duymuş olamam hayatımda daha önce

efsin anlamı
Avcıların avlarına görünmemek için çalı çırpıdan yapılan gizlenecek yer, pusu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi akşam 7 den sonra yemek yemiyorum, 8.30 gibi biraz karışık çerezle 1 adet muz yedim gece 12'de yattım. hakikaten yemekle mi alakalı yoksa trollüyor musun, çünkü hep böyle abudik gubudik rüyalar görüyorum :( eşim rüyasını anlatıyor işte başka bir kızla gördüm seni çok sinirlendim daldım size en fantastiği bu, benimkiler böyle dünyalar savaşı kıvamında geçiyor genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi ki çevresel faktörleri çok iyi ayarlamanız lazım, iğne ucu kadar ışık odaya girmemeli, sıcaklık 20 derece olmalı, ayaklar çıplak olmalı, yorgan sarı renkli olmalı. En az 10 km koşmuş kadar olup sıcak duş almalı. Yastık ve yorganın beyaz ve yeni yıkanmış olması lazım. Daha çok faktör var fantastik rüya görülmesi için, şu an aklıma gelmiyor hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...