Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

hahah abi onu da 2 saat sonra falan yazmıştım zaten. attila gibi gidiyodum.
10-15 dk durmadan kanadı lavabo başında yarım rulo kağıt havlu gitti herhalde sonra halsizlikten ayakta duramadım zaten 10 metre ötedeki yatağa zor attım kendimi.
orada da iyice kötü oldum, kulaklarda çınlama gözlerde kararma derken beyin.exe çalışmayı durdurdu bayıldım bildiğim. birkaç dakika sonra sanırım ayıldım. öyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

cenemi tutamiyorum gunluk

dun avusturalyali dangozun teki uyesi oldugum bir gurupta amerikali uyelere destek mesaji yolladi, sagcilarin yukseliste olmasi ve kirmizi eyaletlerde onerilen yasalar amerikali arkadaslarimizin hayatini cehenneme ceviriyormus, tum sempatileri onlarlaymis ve dayanisma icindeymis... cok buyuk adaletsizlik yasiyormus orda yasiyanlar...

ffs
Sosyal ağlarda paylaş

yok siyasetin yasak oldugu bir guruptu hemde, insanlar gerizekali ya

ukraynadan arkadasim online ders vererek gecimini saglamaya calisiyor, amerikalilarin saati 60-80 arasi verdigi dersleri 11$ a veriyor kiz, gecen onun icin ilan verdim sjw ler saldirdi etik degilmis herkesten apra almasi, zavalli "starving" uni ogrencisiymis ve beles ders alabilmeliymis durumu kotu diye, minimum wage calisiyormusmus cok aciz durumdaymis amerikali bir college student olarak. ukraynada minimum wage 50$ hani...

hani ole cok solcu jargonunu kullanan devrimci kafali biri degilimde "adalet" temali konusurken boyle morona bagliyan tipler bazen limitlerimi zorliyor, kizil bayragi cekmek ile "check ur privilege" arasinda gidip geliyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

doğru düzgün karar verebilme yetimi yitireli bayağı oluyor.
çok hatalı şeyler yapıyorum. ki bu sorun değil.
ama çevremdekilere zarar veriyor olmam ve bundan olması gerektiği kadar rahatsızlık duymayacak kadar kendimden ve çevremden ve insanlığımdan kopmuş olmam sorun.

dine falan versem vicdanımı, akli melekelerimi geri kazabilir miyim... belki.. yolumu şaşırmış durumdayım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...