Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

said:
In the comic the Red Skull of Hydra talks about “criminal trespassers” who “make a mockery” of America’s borders and calls the refugees in Germany an “invading army” bringing “fanatical beliefs and crime” to Europe. Obviously, this hate speech is nothing new for the organization, but it sounds like rhetoric we’ve been hearing this election. Is that purposeful?

Öfff librul bullshit agenda pushlamak için yüzbaşıyı feda etmeyeydiniz bari
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

said:
In the comic the Red Skull of Hydra talks about “criminal trespassers” who “make a mockery” of America’s borders and calls the refugees in Germany an “invading army” bringing “fanatical beliefs and crime” to Europe. Obviously, this hate speech is nothing new for the organization, but it sounds like rhetoric we’ve been hearing this election. Is that purposeful?

Öfff librul bullshit agenda pushlamak için yüzbaşıyı feda etmeyeydiniz bari

Bokunu cıkardılar bu mevzunun, patır kütür seri iptal ediyolar bu yüzden. Çünkü insanlar almıyor, çizgiroman seven insanlar yeterli seçicilikte sanırım. Direk boykotu dayıyolar sonra zank diye run ortasında iptal oluyor seri.

Libtards btfo.
Sosyal ağlarda paylaş

7.5/10,x-menden daha güzeldi hiç olmazsa.Scarlet witch cidden overpower yalnız,class dengelerini bozuyor (:P)

Spider man

Captain Amerika'yı evire çevire dövmesi lazım benim bildiğim.Captain'in karizmayı çizdirmemek için fazla zorlama bir aksiyon sahnesi olmuş.

Daha çok dövüş sahnesi konulabilirdi.Bütün heroların birbirine girdiği ama 3 dakika süren sahnelerden bıktım.Aksiyona aç ayrıldım filmden.

Winter Soldier

Bu adamın kolunun materyali nedir?Tony nasıl koparttı onu anlayamadık.Bukadar kolay kopabilen birşeyse winter soldier'ın özelliği kalmadı gözümde :)

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

derken
http://cdn.bleedingcool.net/wp-content/uploads/2016/05/IMG_2865-600x922.jpg
ayyy lmao

A Marvel Editor Explains How Captain America Was a Hydra Agent All Along

Tam su katılmamış gerizekalı şunu yapan her kimse. Kaptan Amerika'yı sevmem bile ama bunun iki gram mantıklı olmayacağı belli yani. Milyar tane tepki alıp geri pedal yapacaklar. "X bir hafta önce beynini yıkamıştı, şimdi düzeldi" falan diyecekler." Sanki haklarına fox sahipmiş gibi Kaptan Amerika'yı marvel'a geri verin durumu oluşmuş lol.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

benim tek anlamadığım bişe var.

captain america nasıl baya bildiğin yumrukluyor ironman'in zırhını veya ağzına ağzına yedikten sonra nasıl kalkıyor falan. normal insan sonuçta herif. tamam normal insan demeyelim de, anladınız yani

sey kafası diey dusundum ben onu. ironmanin o sonda giydiği zırh baya light bişidi, acil drum icin helikoptere falan koyduğu. hani thor'un kafa attığı kıvamda bi zırh değildi

Sosyal ağlarda paylaş

kapitan amerikayı kapitan amerika yapan şey süper insan serumudur. bu serum, sitiv daha cılız bir çocukken bedenine enjekte edilir. sonra basarlar gama ışınını. yermisin yemezmisin gibi. sitiv olur sana kapitan amerika. hatta burus bennırın da halk olma sebebi, süper insan serumunu tekrar yapmaya çalışmaktır. ama başarısız olur ve sonun da halk olur.

miyölnir olayı ise, sitiv neredeyse miyölniri kaldırmaya layık bir adam. henüz değil ama çabuk çabuk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...