Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

said:
WHAT’S NEW on 1.0.1

Thank you for your incredible response and support of Pokémon GO! We are working hard to improve the experience for everyone. This update focuses on making Pokémon GO more stable with the following improvements:

- Trainers do not to have to enter their username and password repeatedly after a force log out
- Added stability to Pokémon Trainer Club account log-in process
- Resolved issues causing crashes
- Fixed Google account scope

For future updates and latest news, check out our official site at http://pokemongolive.com/ and follow our social channels at:

Twitter: twitter.com/PokemonGOApp
Facebook: facebook.com/PokemonGO

Again, we are humbled by the overwhelming response. Thank you!

Niantic Team
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

Abra yakaladım mutlu olmalı mıyım

hayır, bende 2 3 tane kadabra var. bazıları hakkaten rare, mesela pikachu falan da çok zor yakalanıyo çıksa bile. veya diglett daha hiç görmedim ama millet fotolarını koyuyo. muhtemelen bazıları dağlık bölgelerde vs çıkıyor. şehir içi kaya pokemonları çok çıkmıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturdum biraz araştırdım biraz hesap yaptım. Pokemonlar arasındaki dengelere bakınca bu oyunda asıl keyif yüksek levellarda çıkacak çok net.
Şimdi herkes elindeki en yüksek cpli pokemonu kullanıyor neredeyse ama ideal pokemon kadrosuna ulaşıldığında müthiş olur.
Her pokemon içerisinde bile farklı özelliklere sahip mesela, doğru yerde doğru zamanda kullanarak çılgın atılır.
Umarım hilecilerle ciddi bir şekilde ilgilenilir. Yoksa gg
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yanımda staj yapan universite 2 öğrencisi bile pokemon dedi lafı açıldı, indiremedim falan dedi. dedim sen kimsin dedim ya. senin yaşın kaç dedim. hayır kaç yaşındasın sen dedim.

Bizim kontrat ta bir alman stajyer eleman var, cocuk tommy hilfiger da manken olacagina bizim firmaya girmis oyle bir fizik var. Bir pokemon konusu acildi, elemanin gozleri parladi, "Kucukken hep bir pokemonum olsun, dagda bayirda pokemon yakalayim istemistim, simdi gercek oldu" diye atladi direk. O noktada hatunlarin bir bakisi vardi, ne tommy kaldi ne hilfiger.

Gerci benim kendisine karsi saygim epey artti :)
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

FromTheHell said:

hayır, bende 2 3 tane kadabra var. bazıları hakkaten rare, mesela pikachu falan da çok zor yakalanıyo çıksa bile. veya diglett daha hiç görmedim ama millet fotolarını koyuyo. muhtemelen bazıları dağlık bölgelerde vs çıkıyor. şehir içi kaya pokemonları çok çıkmıyor zaten.

diglett bende çıktı da 1 tane sadece. evolve için yetecek şekilde değil. doğal ortamı olmayan bölgelerde de az oranda çıkıyormuş ya o şekilde çıktı galiba.

ümraniye sapağının orada onix çıktı tap edene kadar kayboldu içim gitti. hep yavaş gidiyo servis orada hızlı gideceği tuttu =( o bölgede çok kaya tipi var.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

FromTheHell said:

dün bizim hatun ikisinide yakaladı goztepe parkı civarında
bende pikachu yakaladım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...