Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

işi olmayan varsa hemen türkçe bi site yapsın. tutorial şu bu koyun içine. hatta bestiary tarzı bi şey de yapsın. oyun markete de çıkınca güzel para getirir.

hacı bestiary dediğin binlerce pokemon sitesi var zaten
ha pikachu göztepede var
bağcıların charizardı cok meşhurdur gibi mi dpison
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?7,8183117,8449281#msg-8449281
imamizer said:

işi olmayan varsa hemen türkçe bi site yapsın. tutorial şu bu koyun içine. hatta bestiary tarzı bi şey de yapsın. oyun markete de çıkınca güzel para getirir.

hacı bestiary dediğin binlerce pokemon sitesi var zaten
ha pikachu göztepede var
bağcıların charizardı cok meşhurdur gibi mi dpison

abi hayır oyuna özel olacak. oyunda olanlar oalcak ve upgrade costu, işte upgrade edince kaç olduğu, karşılaşma sıklığı, boyu ağırlığı falan yazcak. bi de neye evolve olduğunu gösterecek.

ben mi beceremedim bilmiyorum ama bazı pokemonların 3 seviyeye evolve olmuyor 2 de kalıyor mesela.

bi de şeyi sorcam, bu pokemonların maximum boy kilo ağırlıklarını gösteren bi site var mı? hani sürekli en toraman pokemonu bekletiyorum da acaba mümkün olan en irilerinden birini yakaladıysan basıcam upgradei, evolvu ama bilemiyorum maksimum kaç kilo falan olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gym olayına çok kasmayın. güzel bi saat belirleyin kendinize tercihen gecenin körü veya sabahın körü. gidin gymlere alın hepsini. sonra oraya düşük cp'li pokemonlarınızı koyun. alabildiğiniz gymleri aldıysanız vakit kaybetmeden shopa girip bonuslarınızı toplayın bırakın.

22 saat cd var. aynı şeyi her gün aynı saatte yapın. yani tüm gün gym tutmanın bi mantığı yok. 10 sn liğine bile alsan zaten ödülünü alıp 22 saat cd bekliyorsun.

bide düşüp cp li koyun ki birisi tokatladığında tek potionla fulleyin diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

official release olmamış apk ile install ettiği oyuna para yatıran adamı ıslak odunla yolda döverler umarım eğer öyle bir durum varsa 8-)

abi açıkcası kombat kısmı adam gibi olsaydı ekranı hızlıca parmaklamaktan ibaret olmasaydı, daha etkileşimli oslaydı, yani lig, turnuva, oyuncu marketi veya ne bileyim trade olayı olsaydı.

yolda diğer trainerlara veya aynı pokestoptakilere challenge falan atabilseydik vs. düşünmez basardım parayı. zaten çalışan adamın da tüm gün elde telefonla gezen işsiz bebelerle mücadele şansı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olsa ben de basardım abi. çocukluğumuz elimizde gameboyla pokemon oynayarak geçti yani. 80 yaşıma gelsem yine oynarım da. şu oyunu yüklemek bile istemedim bu kadar gündür. sabah yürüycem diye kurdum ve baya içi boş ya. hani oyun alpha gibi. feature listesi varmışta, essential geliştirmeyi yapıp orada release etmişler gibi. yoldaki pokemon a top atıp yakalamk nedir yani. elindeki uydurukla döve döve zorlara doğru ilerleyeceksin falan. milleti tokatlayacaksın. zevki orada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...