Jump to content

Ozan

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.109
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Ozan hakkında

 • Rütbe
  Ozan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Ozan

  Isı Sayacı Kalibrasyon

  Evim merkezi sistem ısıtma, Ankara'da. Geçenlerde site yönetimi ısı sayacı kalibrasyonu için yazı gönderdi. İki firma ile anlaşmışlar, sayacı değiştirmek istiyorsak 300TL'ye yeni sayaç için Ankara'da bir firma ile anlaşmışlar. İlginç bir şekilde sadece muayene yaptırmak istiyorsak 60TL'ye Kayseri'deki bir firma ile anlaşmışlar. Muayene için sayacı söküp, kargo gönderme ve geri alma bedeli bana dahil (kimbilir kaç haftada muayene ederler) olarak Kayseri'ye göndermem gerekiyor. İnternetten gördüğüm kadarı ile Ankara'da birkaç firma var muayene için. Daha önce Ankara'da muayene yaptırmış (o da 5 senede bir zorunluymuş) varsa önereceği bir yer var mı?
 2. Ozan

  WoW Classic Pati Guild

  Riding skill 20g, mount 80g. lvl40'da alabilmek başarı. Ben lvl50'de falan aldığımı hatırlıyorum gold kasmadan.
 3. Ozan

  WoW Classic Ana Konu

  8-5 tayfasından biri olarak. Dungeon 1 ve 2 setleri tamamlayabilirsem fitim, o da bayağı uzun zaman alacak. Zamanında dungeon 1 seti tamamlamış ama 2'ye uzanamamıştım. Sonra MC ile T1 aldım gerçi. Burning Crusader çıkana kadar BWL ve Naxx'a adım atamadım zaten.
 4. Ozan

  WoW Classic Pati Guild

  Hala karar veremedim oynasam mı diye. 15 sene önce işsiz güçsüz yüksek lisans yaparken iyiydi de, şimdi o kadar zaman bulabilecek miyim bilmiyorum. Oynarsam horde olacağım ama, oyuna başladığım ve oynadığım çoğu karakter allience zaten.
 5. Ozan

  2005 te üye olmuşum...

  Değil.
 6. Ozan

  kablosuz kulaklık?

  Yıllar önce philips marka almıştım. Hala kullanıyorum, hiçbir sorun çıkarmadı. Şarj pilleri bile gayet sağlam ve uzun süre dayanıyor. https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/philips-sbc-hc-8445-model-wireless-kulaklik-401210521 Bunun aynısı, bendekinin süngerleri sağlam ama, bu satılanın değil.
 7. Ozan

  Notre Dame Katedrali Yanıyor

  Çatının yangından önceki hali. Çatının lakabı zaten "orman"mış.
 8. Ozan

  Notre Dame Katedrali Yanıyor

  Yenileme varmış, etrafında iskele görünüyor. Sebebi işçi kazası olabilir deniyor şimdilik. Tabi çatı çökünce içindeki tarih yok oldu. Çöken kulesinde eşsiz kutsal emanetler varmış, geçmiş olsun.
 9. Ozan

  Notre Dame Katedrali Yanıyor

  Büyük yangın var, çatısı çökmüş. Şu an canlı izliyorum, az önce çatıda bir yapısı daha çöktü. Tamamen gidecek gibi.
 10. Ozan

  Satranç Yeteneklerini Geliştirmek

  https://www.chess.com Satranç dersleri, internetten oyunlar, bilmeceler ne ararsan var. Ayarlardan türkçe yapılabiliyor. Bedava üyelik ile kullanıyorum. Şimdi kontrol ettim, siteyi yenilemişler. Menüler falan hala türkçe ama dersler ingilizce sesli hale gelmiş, eskiden türkçe yazı vardı diye hatırlıyorum.
 11. Ozan

  The Grand Tour (2016) - Amazon

 12. Ozan

  Battle Brothers

  Modun en çok beğendiğim yanı faction ve şehir sayısının ayarlanabilir olması. 5 faction, 30 şehir ile başladım.
 13. Ozan

  Battle Brothers

  Önerdiğim bir mod. Warlock, Berserker gibi farklı karakterlerle başlayabiliyorsunuz. İlk başta baya sıkıntısı vardı ama hepsi düzeldi. Ayrıntıları linkte var zaten. https://www.nexusmods.com/battlebrothers/mods/60
 14. Ozan

  Formula 1 - 2019

  Vettel bitmiş... Böyle hatalar yaparak şampiyonluğa zor oynar biraz, geçen sene de yapıyordu. Ferrari bu sene de yalan, Leclerc'ın aracı da bozuldu. Alman mühendislik > İtalyan hızı oldu. İtalya'da halk basar bürosunu böyle giderse.
 15. Ozan

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Tekellikten kurtaracak, rekabet yaratacaksa sorun yok. Gerçi steamde zaten düzenli indirim geliyor her şeye (Civ hariç, yıllardır 100TL altına düşmedi). Steam, Origin ve Uplay yetiyor, bu saatten sonra bir tane daha açmayı düşünmüyorum. Bir de internette epic games programı bilgisayarda kişisel bilgileri tarıyor gibi dedikodular dolaşıyor. Epic games sahibi Tencent hakkında da bir iki yazı okudum, ikisi de olumsuzdu, pek araştırmadım gerçi sonra bakarım belki.
×
×
 • Yeni Oluştur...