Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ben şu doğru class mevzusundan expi kaçırdım ya resmen.. Shamanla başladım, bayramda paladini 110'ladım falan bir türlü keyif alamadım. Şimdi sıfırdan warrior yapıyorum 94 oldu ama keyif veren bir karakter oldu, diğerlerinden daha severek oynuyorum, hafta sonu 110'larım herhalde :).
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Paladin ile başlamıştım, Druid oynadım bir ara, Lich King'de mage oynadım, Dreanor ile Monk'a geçtim, sanırım en keyif aldığım Monk oldu.

Monk WW denemenizi tavsiye ederim oynadığınız classtan sıkıldıysanız, animasyonları bile keyifli. Yüksek DPS de cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim main de priest'ti hep. Cataclysm'in sonunda faction change bastım, piç oldu karakter resmen... Hayır mis gibi human falan roll'la. Gittim night elf male yaptım bir de. Elleri troll ellerinden daha büyük ırçını siktiğimin.

Bu exp. paladin oynuyorum, prot. bayağı iyi. Yalnız holy'e hiç bakmadım + retri çok bayık. O yüzden muhtemelen bir noktada alt kasmaya başlayacağım; bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Alt kasmayı geçtim OS kasamıyorum ben. Hoş main de kaldı 857ilevel, bitti. Doğru düzgün oyuna da giremiyoum her akşam acil bir durum çıkıyor şaka gibi.

Arkadaş yolda kalır beni arar 5 saatte ancak toparlarız.
Kaynananın telefonu bozulur ona giderim 4 saatte eve anca gleirim falan. Bugün birşeyim yok gibi duruyor, kısmetse oyuna gireceğim artık...
Sosyal ağlarda paylaş

maine research kasamıyorum ki abi. mesela o order h all upgrade mi ne adı son 2 step kaldı, resource yok hiç. kasamıyorum yani. oyuna girersem zaten sağolsunlar hemen mythic ıvır zıvır saate bakıyorum 12 olmuş hadi yatayım iş var diyerekten piç oluyor tüm planlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ilk defa bu exp main değiştirdim pişmanım baya ya :
shadow priest en glorious döneminde

ben başta çok sövüyordum da şimdi harbi yardırıyorum karakteri toplayınca, artifact silah yolu da çok önemli açma sıran vs. ben dps üzerinden full kafama göre gitmiştim ama saçma olmuş vs...

vanilla dahil ilk defa priest kastım bende şimdilerde hoşuma gidiyor ama melee combat'ı özledim. sırf onun için burning legion'daki warrior'u kassam mı diyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Feral Druid kassam ama ileride kesinlikle healer olacak bir char yani sadece Levellama için feralle kasıyorum diyelim. 110 olduğumda restoya döndüğümde ne kaybetmiş olurum veya bir kaybım olmaz direk birikmiş puanları vs vs falan kullanıp hayatıma devam mı ederim.

110a kadar biriken puanları 110 olduktan sonra zaten bir saatte topluyorsun. O yüzden rahat rahat verebilirsin ferale kaybın olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...