Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

wod'da trinket ring neck cloak ayrıydı ama pre-patch'ten itibaren tüm itemlar ve statlar offspec'ler için ortak (bir kaç trinket hariç, ama onlar da offspec'te elzem değil)
yan enh eşyası toplasan respece ettiğinde restoya uygun hale geliyor.
Itemization'da tek önemli şey ikincil stat'lar. Onu da icy-veins'ten stat priority'den bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

wod'da enh shamanim vardi resto yapim 110 diyorum da bi mobu 45 dk da falan keser mi? ya da enh ele falan mi gideyim 110 kadar. elemental nasil leveling? en azindan int itemler gelir.

item sorun olmaz nasıl kolayına geliyorsa öyle kas agi itemler inte döner heal spece gecince. zaten 110 olduktan 5-6 saat içerisinde üzerindeki tüm itemler değişecek ister istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Retri hidden skini kasıyordum; son phase'de balık tutmak gerekiyor. Shard düşüyor işte..

Neyse başladım tutmaya, 400 tane tuttum shard loot ekranına geldi; zıpladım yanlışlıkla... Loot'um autoloot tabii ama shard of darkness autolootla gelmiyormuş çantaya; illa tıklamak gerekiyormuş.

Hayır millet 5k balık falan tutmuş shard için, ilk kez şansım yaver gitti onda da sıçtım anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Retri hidden skini kasıyordum; son phase'de balık tutmak gerekiyor. Shard düşüyor işte..

Neyse başladım tutmaya, 400 tane tuttum shard loot ekranına geldi; zıpladım yanlışlıkla... Loot'um autoloot tabii ama shard of darkness autolootla gelmiyormuş çantaya; illa tıklamak gerekiyormuş.

Hayır millet 5k balık falan tutmuş shard için, ilk kez şansım yaver gitti onda da sıçtım anasını satayım.

https://mods.curse.com/addons/wow/confirmsp
şu addon'u tavsiye ederim, o tür "gerçekten lootlamak istiyon mu" gibi şeyleri direk confirm ediyo otomatik olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Alt kasmayı geçtim OS kasamıyorum ben. Hoş main de kaldı 857ilevel, bitti. Doğru düzgün oyuna da giremiyoum her akşam acil bir durum çıkıyor şaka gibi.

Arkadaş yolda kalır beni arar 5 saatte ancak toparlarız.
Kaynananın telefonu bozulur ona giderim 4 saatte eve anca gleirim falan. Bugün birşeyim yok gibi duruyor, kısmetse oyuna gireceğim artık...

Kaynana için oyunu mu erteledin. Benim oyun bozulsa kaynanadan bilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Disclaimer: Eser miktarda ana bacı içerir.

http://i.hizliresim.com/nE6NX0.jpg

Hmm legendary için sövmeye başlamalıyım. 1300 tane balık tuttum, auto loot buglandı vs. sonra blizzarda ana bacı çektiğim gibi düştü Shard of Darkness...

edit: Az önce de GM geldi, istersen verebiliriz shard of darkness'ı, böyle bir bug olduğunu biliyoruz dedi...
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Disclaimer: Eser miktarda ana bacı içerir.

http://i.hizliresim.com/nE6NX0.jpg

Hmm legendary için sövmeye başlamalıyım. 1300 tane balık tuttum, auto loot buglandı vs. sonra blizzarda ana bacı çektiğim gibi düştü Shard of Darkness...

edit: Az önce de GM geldi, istersen verebiliriz shard of darkness'ı, böyle bir bug olduğunu biliyoruz dedi...

ne işe yarıyor o shard?
Sosyal ağlarda paylaş

Retri paladin hidden skin questline'ının sonu işte.

Önce AV farmlıyorsun, Nat Pagle Complete Fishing Guide çıkıyor. Sonra Dire Maul'dan başka bi fishing kitabı lootluyorsun. Nefarian kesip kafasıyla Dire Maul'a geri gidip bi NPC'yle konuşuyorsun; o seni WPL'de bi taurene yolluyor. Tauren Hearthglen'de kitap aratıyor. Kitabı okuduktan sonra gidip 30 saat spawn timer'ı olan Vile Slime kesip lootu alıyorsun. Onu aldıktan sonra da WPL'de ırmakta balık tutuyorsun bu shard için. Millet 5k catch'te falan tutmuş.

Hayvan gibi uzun chain, main spec'im bile olmamasın rağmen neden yaptım soru işareti hala ama iyi yaptım. Şu balık tutma kısmı hariç eğlenceliydi bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...