Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Abi assbringer da hani ben retriyi hiç sevmedim. Çok spastik bir combatı var. İnanılmaz bayık. Ha ileride her bok critler rakamlar havada uçuşur bilemem o kısmını da o olay tüm dd lerde aynıdır diye düşünüyorum. HP biriktir vur, 3 mü biriktireyim 5 mi biriktereyim tüm combat bundan ibaret gibi geldi bana.

Holysi güzel ama, severek oynuyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

retri kotu hayattan sogursunuz diye bosuna uyarmadik :P

ilerdede degismiyor bisi, optimal gameplay icin %30 haste stacklemesi gereken bir specten bahsediyoruz. ilerde rotasyonu degistirende hicbisi yok

crusade actimi %100 haste ile %50 damage done gibi sapik peaklere ulasmak disinda hicbir esprisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

ya haste konusunda benim bir sorum var. belki başkaları da vardır deneyim eden. haste belli bir yeri geçtikten sonra sanki karakter yetişemiyor gibi? gcd scale olmuyor mu belli bir noktadan sonra? mesela ben 20-22 gibi bir seviyedeyim haste olarak, CD basınca 40 üzerine çıkıyor ama istediğim gibi spam yapamıyorum. 20'den 40'a çıkmış gibi olmuyor hız olarak. resource geliyor aksiyona çeviremiyorsun ama. bi iki kişiyi dinledim dk oynayan, onlarda soft cap olarak 20 i geçme diyor, diğer türlü 40 a dayadığında sanal bir artış oluyor dps e yansımıyor yansıması gerektiği gibi falan diyorlar. 100 haste deyince şimdi, buna gcd adapte oluyor mu yoksa bunun bir capi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ok ne olduğunu şimdi anladım. 1 sn gcd'ı dklar için legion ile 1.5 sn e çıkartmış davar oğlu davarlar. 1 in altına inemiyor. gcd'nın iki katına çıkmasından dolayı unholy de tıkanmalar oluyor. çok fazla build up - finisher var, gcd tıkıyor.

dklar burada isyan bayrağını açmış zaten das : http://us.battle.net/forums/en/wow/topic/20749805040

ne kadar çeşitlilik güzel olsa da konu gearing ve progress olunca tıkanmaya başlıyor. gcd çok büyük sıkıntı classın procları sürekli olarak spamlaması gerektiğini düşündüğünde. 1'in, 1.5'a çıkartılması çok major değişiklik lan, ben nasıl dikkat etmemişim. sürekli bir hantallık var, neden olduğunu anlamadım.

diğer bi konuda physical - shadow dmg farkı var sürekli karakterde. bazı şeyler physical vuruyor ama bazı şeyler shadow. ee mastery sadece shadow dmg arttırıyor, o zaman neden mastery gideyim diye böyle saçma bir tablo çıkıyor.

dc spamlıyorsun, 50k vuruyor :((((

keşke 10 dc atana kadar, 3 dc atsam ama aynı dmg ve etkiyi alabilsem gcd tıkanması yaşanmadan mesela.

garip bir yerde class. oynaması eğlenceli ama rakamlar konusunda sıkıntı yaşayacak bu şekilde, belli.
Sosyal ağlarda paylaş

haste sirf gcd yi diil abilty cd larida etkiliyor, gcd minimum 1 zaten

paladinde %30 un esprisi misal judgementin CD i dusurup debuff uptime i maksimize etmek, yoksa global 1 e indikten sonra anlamsiz haste

%100 haste de bile yani yok ole bi duna ama skill cdlar sapitggi icin 1sn global ile button mashe donuyor is
Sosyal ağlarda paylaş

dk da cd yok. rotasyonda sürekli basacak bir şey var rune / rune power olduğu sürece. ondan diğer classlardan farklı zaten gameplay. ondan gcd 1.5 sn olduğunda tıkanıyor. rune / rp bitmesin diye sürekli bir şeyleri spamlamak zorundasın. cd olan abilityler etkilenmiyor hasteden. haste rune reg. hızını etkilediği için hala en iyi stat fakat işte classın bütün mantığı orada sıçıyor. "daha fazla ability vurmak için" haste abanıyorsun, daha çok rune biriktiriyorsun ama daha fazlasını gcd engelliyor veya yavaşlatıyor. kazandığın etkiyi belli bir noktadan sonra yitirmeye başlıyorsun.

neyse zaten olorin'in dedikleri gibi dk ile ilgileniyoruz yazmışlar önceden.

büyük ihtimal mastery ve gcd ile ilgili değişim gelecek. mastery e pet dmg veya gcd etkileyen bir şeyler yapacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...