Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

Jeeztro said:

hiç para kasamadım ya. olmadı yani. token falan nerede. hatta resource da kasamıyorum şu an 2 tane upgrade kaldı, göreve champion gönderemiyorum bırak upgrade yapmayı. epey casual a bağladım gene.

Bende eskisi gibi bir guildin main tankı olmak istiyorum ama LFR den öteye gidemiyorum :D İş var,Hatun var,Çocuk var Casualin de altında bir şey varsa ben ona bağladım sanırım.

LFR'ye girecek hal / zaman da bulamadığın dönemi geçtin mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

para kasmak bayağı kolay ya, en azından ench için. ah'de günde totalde 15 dakika falan harcıyorum 5-6k para geliyor.

chaos crystaller ucuzken 20-30 tane alıp ring enchlerinden 5k 5k kastığım dönemde vardı. maliyeti 3k'ya gelip 5'e falan satıyordum da en son biri chaoslarda piyasayı kendi belirmek için 80 tane toplayıp 600g arttırmıştı fiyatı o zamandan beri bu işte bitti :(
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Blood gelme hızıyla verdiği herb sayısına bakarsak kalıcı bir düşüş olmayacak ya. 10 blood a 10 herb vermiyor mu?

1 Blood'a 10 mat veriyor. İlk başta piyasaya çok fazla mat girecek; sonra da azalsa da düzenli bir giriş olacak. Muhtemelen mat'lerin yığıldığı ilk bir ay falan şimdi 100g olan fjsdfjgh otu 10 golda kadar düşer; sonra da 40 50 gold civarında sabitlenir.

Tabii şu da, şu anda enflasyonist bir piyasa yapısı var oyunda. Her şeyin fiyatı olması gerekenden pahalı. Çünkü WoD'dan gelen ciddi bir gold fazlası var. Bu fazla AH cut'larıyla, pahalı vendor mountlarıyla falan eritilmeye çalışıyor bir şekilde ve uzun vadede muhtemelen piyasadaki para azalacak. Üstelik content bittikten sonra oyuncu sayısı, flask etc. alanların sayısı vs. düşecek; şu anki kadar fazla item değiştirilmeyeceğinden ench. vs. alanların sayısı düşecek. Düşecek de düşecek...

Token yönünden baktığımızdaysa insanların golda ihtiyacı azalacak. Çünkü şu an gold alanların büyük çoğunluğu craft item vs. alıyor o gold'la. Raid'de tüketeceği consumable için ya da 4-5m'lik mount için gold alacak adam ya yoktur ya da yok sayılacak kadar azdır. Peki bu ne anlama geliyor? Token satan insanlar token'ları şu anki kadar ucuza vermeyecekler, çünkü acil ihtiyaçları ortadan kalkmış olacak.

7.1 geldikten 5-6 ay sonra mat fiyat grafiği ve token fiyat grafiği şu halde olacak:

http://i.hizliresim.com/88OrdW.png

Yukarıdaki zamana bağlı mat fiyat grafiği; 01.10.2016'dan başlattığımı ve 7.1'den 5-6 ay sonrasına kadar çizdirdiğimi varsayın. Ötekisi de token fiyatları grafiği; tarih başlangıç bitişleri yine aynı.

Ben bu öngörüme göre pozisyon alacağım.

BÜTÜN GOLDLAR BENİM OLACAK!
Sosyal ağlarda paylaş

weekly chest için yaptık key upgradeden ziyade. 870 geldi chestten bu hafta. zamanında yapardık ama hazırlıksız ve amaçsız girdik ondan yetişmedi ki 5 dk ile falan kaçırdık. biri ilk öldüğünde itemlar patladı diye repair a gitti dasss.

statlar unholy itemları abi, haste-crit tamamen karakter.

hatalı 1 pull, 1 tane kaçırılmış interrupt runın sıçması için yeterli. corpse run 4 dk zaten asdasd. ama yapılabilir kesinlikle. sadece dikkatli bir ekip gerekiyor. interrupt assignment gerek. stun cc kontrolü gerek falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...